Náročná práce s Adamem Sandlerem: kdo se cítil jako jeho „děvka“?

Publikováno 18.07.2021

Machri

Pětice dávných kamarádů tráví víkend v domě u jezera, kde před lety bezstarostně pařili. Teď má každý dost problémů. Můžou obnovit dávné přátelství, nebo je to recept na katastrofu? Bláznivá letní komedie s Adamem Sandlerem se vůbec tak legračně nenatáčela! V zákulisí to byl pořádný záhul. Co ještě o filmu Machři nevíte?

Při natáčení panovalo extra ošklivé počasí. Pršelo skoro každý den. K vytvoření hezkého počasí tak museli nakonec přivolat experty na filmové triky a sluníčko přimalovat v počítači! Například jedna z prvních scén, kdy všech pět mužských představitelů sedí před jezerem na slunci, byla ve skutečnosti extrémně chladná. Mimo záběr museli umístit přímotopy, aby se herci, kteří byli všichni oblečeni v tričkách a šortkách, mohli mezi jednotlivými záběry zahřát. Brr.

Po premiéře filmu koupil Adam Sandler každému ze svých kolegů (Chris Rock, Kevin James, Rob Schneider a David Spade) zcela nové Maserati. Chris Rock tento dar přijal, ale řekl, že se díky němu cítil jako „děvka Adama Sandlera“. Chris je známý vtipálek, který se živí stand-upem, takže toto vyjádření berte s humorem.

​Manažeři studia nebyli nadšeni zprávami, že do filmu bude obsazena Salma Hayek a na schůzce navrhli Adamu Sandlerovi, aby našel „méně etnickou“ herečku. Sandler reagoval, že už Hayek roli přijala a dodal, že o tomto nehodlá nadále diskutovat. Za to Adamovi tleskáme.
Ve filmu si zahrála i opravdová Adamova manželka, Jackie. Ta se na obrazovce objeví, když na konci kluci hrají basketbal. Hraje manželku postavy Tardia (Richie Minervini) a jejich dvě filmové dcery jsou skutečné dcery Adama a Jackie Sandlerových!

​A na konec ještě jedno miminko! Maya Rudolph (postava Deanne) byla během natáčení tohoto filmu opravdu těhotná se svým druhým dítětem. Výroba byla zahájena v červnu 2009 a Rudolph porodila v listopadu 2009. To tedy smekáme klobouk, jak to v nepříjemném počasí pohodově zvládla.

Na letní crazy komedii se můžete podívat v neděli 18. července od 20:20 na Nově, nebo v repríze v úterý 20. července od 18:05 na Nova Cinema.


Novinky z NOVY