OBCHODNÍ SDĚLENÍ
Toto je obchodní sdělení. Redakce Nova.cz neovlivňuje jeho obsah.

Soutěžte se Snídaní s Novou o pobyt na Farmě Wenet! Výlet si užije celá rodina

Publikováno 11.10.2020


Snídaně s Novou si pro vás připravila soutěž o stylové ubytování na Farmě Wenet v Královéhradeckém kraji. Setkat se tam můžete s exotickými zvířaty, procházky si užijete po naučných stezkách a děti se vyřádí na řadě atrakcí. Voucher platí pro dva dospělé a dvě děti.

Farma Wenet se nachází v Broumově, ve východních Čechách, obklopena malebným prostředím Broumovských stěn, s jedinečným výhledem na střed města s dominantou benediktinského kláštera. V této destinaci se můžete nechat unést příběhy proslulých spisovatelů a zajímavou vojenskou historií. Její členitá venkovská krajina je vhodná pro pěší turistiku a cykloturistiku. Destinační společnost Kladské pomezí je hrdým držitelem certifikátu Českého systému kvality služeb.

Zdroj: Farma Wenet

​Farma je ideálním místem zejména pro rodiny s dětmi, ale i pro všechny milovníky přírody. Jsou zde naučné stezky, informační cedule, různé interaktivní prvky, houpačky a jiné atrakce pro děti.

Zdroj: Farma Wenet

Rozkládá se na pozemku o rozloze cca 4 hektary a chovají zde jak domácí, tak i exotická zvířátka. Mezi ta nejoblíbenější patří velbloudi Honza s Princeznou, dále zde jsou lamy, oslíci, pštrosi, různé druhy drůbeže, ovečky, kozy, klokani, papoušci, dikobrazi, zebu, králíci, lemuři, antilopy, pávi a mnohá další. Návštěvníci mohou zvířátka nejen vidět, ale i krmit a mnohá z nich si i pohladit.

Zdroj: Farma Wenet

Na farmě je také možnost se ubytovat ve dvou stylově zařízených apartmánech, využít pergolu k příjemnému posezení a možnost venkovního ohýnku. A vy máte jedinečnou šanci si pobyt na farmě užít. Se Snídaní s Novou můžete vyhrát voucher, který platí pro dva dospělé a dvě děti, ubytování je na dvě noci. Platnost voucheru je do 31. 10. 2021 a jeho hodnota je 5.000 Kč. 

Zdroj: CzechTourism


Novinky z NOVY