Užijte si s Qéčkem výlet na Lipno. Vyhrát je velmi jednoduché

Publikováno 16.02.2020


Od pondělí do pátku můžete ve Snídani s Novou soutěžit o poukaz na pobyt pro celou rodinu od Turistického informačního centra Lipno. V něm je zahrnuto ubytování na dvě noci a dvoudenní rodinný skipas (2 dospělí a 2 děti). Součástí je také dvakrát dvouhodinový pobyt v Aquaworldu Lipno, vstup na Stezku korunami stromů, rodinný vstup do Hopsária Lipno a překvapení pro děti od maskota areálu, Lišáka Foxe.

Na Lipně si každý přijde na své, a to jak v zimě, tak i v létě. V zimě na vás čekají ve Skiareálu Lipno zkušení instruktoři lyžařské školy, skicrossové dráhy i snowpark. Kromě lyžování můžete obdivovat okolní krajinu i vzdálené Alpy ze Stezky korunami stromů nebo bruslit na zamrzlém jezeře či vyrazit po běžkařské stopě. Vybavení si neváhejte zapůjčit v půjčovně INTERSPORT rent. Při zapojení se do věrnostního klubu Lipno.card navíc získáte slevy na skipasy i další služby.

​​Na Lipně je krásně i když zrovna není sníh nebo počasí nepřeje lyžování. K pohodě a relaxaci vyzývá krásná příroda u jihočeského moře. Okolí můžete poznávat na stovkách kilometrů cyklotras a inline stezek. Lipno má také skvělou gastronomii, své vlastní Království lesa, Bikepark nebo Sjezdové koloběžky. Nudit se rozhodně nebudete!​

​​Turistické informační centrum Lipno nabízí svým návštěvníkům kompletní informace o všech dalších aktivitách na Lipně i v okolí, proto se na ně neváhejte při Vašem pobytu obrátit.

​​Turistické informační centrum Lipno a půjčovna INTERSPORT rent Lipno jsou držiteli certifikátu „Q“ Českého systému kvality služeb, který spravuje agentura CzechTourism. Tento certifikát získávají podnikatelé v cestovním ruchu, kteří si hlídají kvalitu svých služeb a potřeby zákazníků jsou pro ně prioritou. Qéčka získávají hotely, muzea a zámky, informační centra nebo třeba zajímavá místa pro rodiny s dětmi a další.

​​V zimě se můžete vydat i za certifikovanými wellness centry nebo lyžařskými středisky. Držitele certifikátu poznáte podle viditelně umístěného červenomodrého Qéčka. Tipy na zajímavá místa s Qéčkem zveřejňuje ve své rubrice portál Kudy z nudy

Zdroj: CzechTourism

Novinky z NOVY