Dříve velké hvězdy, dnes žijí v ústraní. Co dělají herci ze seriálu Dva a půl chlapa?

Aktualizováno 04.08.2019

Dva a půl chlapa
Zdroj: TV Nova

Před více než 15 lety začal americký sitcom Dva a půl chlapa, který se stal velkým hitem nejen v Americe, ale i v Česku. Získal ocenění Emmy a dvakrát byl nominován na Zlatý glóbus. Jak ale žijí herci dnes?

Postavu svobodného mládence Charlieho Harpera ztvárnil bouřlivák Charlie Sheen, který kdysi patřil k nejlépe placeným televizním hvězdám. Obdobně jako jeho televizní postava i Charlie Sheen si užíval života plnými doušky. Kvůli jeho nástupu na protidrogovou léčebnu musela být zkácená osmá sezóna. Následně byl ze seriálu vyhozen. Krátce poté začal účinkovat v televizním seriálu Anger Management, který se dočkal 100 epizod. V roce 2015 ale veřejně přiznal, že je HIV pozitivní a další pracovní nabídky už nepřišly. Investoval tak do byznysu s marihuanou, a nedávno dokonce prozradil, že pracuje na autobiografii. 

Zdroj: Instagram

I když v seriálu hraje toho mladšího, ve skutečnosti je Jon Cryer (Alan Harper) o několik měsíců starší než Charlie Sheen. V seriálu si zahrál rozvedeného muže, který po rozvodu přišel o svůj dům. Útočiště tak našel u svého bratra Charlieho. Po odchodu ze seriálu vydal knihu o své kariéře a objevil se například v NCIS nebo Lady Dynamite. Větší roli už ale nedostal. 

Zdroj: TV Nova

To Angus T. Jones v seriálu prakticky vyrostl. Díky roli Jakea se v 17 letech stal nejlépe placeným dětským hercem v televizi. Za jedinou epizodu si přišel na 300 tisíc dolarů, tedy bezmála sedm milionů korun. Pak se ale přidal k církvi a seriál na nějakou dobu opustil. Objevil se ve videu sdíleném církvi, kde apeloval na fanoušky seriálu, aby bojkotovali tuto show a přestali ji sledovat. Nicméně do seriálu se na několik dalších dílu vrátil. Dnes už již ve filmech ani seriálech neuvidíte.

Zdroj: YouTube.com

Po smrti Charlie Harpera jeho vilu koupil mladý a pohledný Walden Schmid, kterého si zahrál Ashton Kutcher. V seriálu zůstal až do úplného konce. Poté přijal nabídku na seriál The Ranch od Netflixu. Mimojiné je úspěšný investor. Daří se mu i v osobním životě. V roce 2012 začal chodit se svou bývalou kolegyní Milou Kunis, se kterou má dvě děti.

Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj

Novinky z NOVY