Jenom Rachel z Přátel? Jennifer Aniston předvedla skvělé výkony i v těchto filmech!

Aktualizováno 11.02.2017


Jennifer Aniston se narodila v roce 1969 v Kalifornii. Vzhledem k tomu, že matka byla herečka a otec producent, pohybovala se již od dětství ve světě showbyznysu. I když by se mohlo zdát, že malá Jennifer měla cestičku k umělecké kariéře dokonale vyšlapanou, nebylo tomu zcela.

První herecké zkušenosti získala Jennifer až na střední škole. Rozhodla se čekat na svou první zlomovou roli a vzhledem k tomu, že se potřebovala nějak uživit, přijala práci servírky. Po dvou letech přišla zásadní změna – odstěhovala se do Hollywoodu, aby tak byla zase o kousek blíže svému snu stát se úspěšnou herečkou. Poté, co byla vlastním agentem donucena razantně zhubnout, konečně přišlo několik rolí v televizních seriálech. Ty však nebyly nijak zásadní, a tak byla herečka nucena čekat na další příležitost, která nakonec přišla v roce 1994, kdy jí byla nabídnuta role Rachel Greenové v televizním seriálu Přátelé.

Zdroj: Instagram / Facebook.com

Právě role roztržité a věčně vysmáté Rachel otevřela Jennifer dveře do světa showbyznysu a nastartovala její hvězdnou kariéru. Aniston byla dokonce okamžitě považována za sex symbol seriálu a účes, který Rachel nosila, začala od svých kadeřníků vyžadovat celá řada amerických žen. Role Rachel tedy Jennifer přinesla mnoho filmových nabídek, kterých herečka s radostí využila. Dostala tak konečně šanci ukázat, jaký talent se v ní skrývá.

Připomeňte si ty nejznámější snímky, ve kterých krásná herečka zazářila:

Perfektní záskok
V tomto filmu Jennifer Aniston ztvárnila hlavní roli Kate Mosleyové, která má neuvěřitelnou smůlu na chlapy a neustále hledá muže svého života. Nakonec se ale kvůli jedné malé lži vše zamotá a Kate najde muže svých snů v někom, kdo by ji v životě nenapadl.

Zdroj: TV Nova

Hra s nevěrou
Aniston v tomto snímku představuje v roli krásné Lucindy, jejíž milenecký poměr se rázem změní v noční můru plnou nebezpečí a násilí.

Rozchod
Romantický snímek s názvem Rozchod začíná přesně tam, kde většina příběhů končí. Zobrazuje totiž rozchod zpočátku dokonalého páru, který si dokáže vzájemné odloučení pořádně opepřit.

Záměna
Jennifer Aniston se zde objevuje v hlavní roli emancipované Kassie, které již pomalu začínají tikat biologické hodiny, a tak se rozhodne pořídit si dítě. Muže nemá, chce tedy využít dárce spermatu. Její věrný přítel však s jejím rozhodnutím tak docela nesouhlasí...

Zdroj: TV Nova

Zkus mě rozesmát
V této romantické komedii si Aniston zahrála po boku Adama Sandlera. Tentokrát se ocitla v roli asistentky plastického chirurga, která se nechá svým šéfem umluvit, aby předstírala, že je jeho bývalá manželka, a on tak mohl získat srdce mladé učitelky. Vše ale nakonec dopadne jinak, než oba plánovali!

Jennifer Aniston můžete vidět ve snímku Zkus mě rozesmát v neděli 15. srpna od 20:20 na Nově nebo v úterý 17. srpna od 17:45 na Nova Cinema. 


Novinky z NOVY