Zajímavosti ze seriálu Dva a půl chlapa: Milionový honorář a skutečnost, o které jste neměli ani tušení!

Aktualizováno 09.12.2017

Dva a půl chlapa XII -

Charlie Harper je prostě klikař. Má peníze, dům na pláži, žen kolik jen chce, žádné závazky, žádné povinnosti. Jeho bratr je ale pravým opakem a ostudou rodiny. Seriál, u kterého se budete smíchy popadat za břicho je Dva a půl chlapa!

Charlie a Alan Harperovi jsou dva bratři, kteří už ani nemohou být více odlišní. Zatímco Charlie vydělal spoustu peněz skládáním hudby k hollywoodským filmům, Alan je rozvedený chiropraktik, který se stará o syna Jakea, bydlí u svého bratra a věčně nemá peníze.

Poté, co Charlie tragicky v osmé sérii zahyne, jeho roli nahradí podobně bohatý a neskutečně sexy Walden Schmidt, kterého hraje hollywoodský hezounek Ashton Kutcher. Ten koupí dům po zesnulém Charliem a samozřejmě si ho ihned omotá okolo prstu Alan, který se z domu nehodlá stěhovat, když vlastně ani nemá kam.

Zdroj: Getty Images

Zvláštní přátelství, které tito dva naváží, baví dalších několik sérii diváky a fanoušky po celém světě. Seriál je plný zajímavostí, o kterých jste možná vůbec nevěděli. Tady jsou ty nej z nich.

CO JSTE O SERIÁLU DVA A PŮL CHLAPA MOŽNÁ NEVĚDĚLI?

1. Walden Schmidt (Ashton Kutcher) šetří planetu svým hybridním autem Fisker Karma. Cena nového vozu se pohybovala kolem 100 tisíc eur.

2. Ačkoliv je klavír funkční, Charlie Sheen ve skutečnosti neumí hrát.

3. Představitel Jakea Harpera (Angus T. Jones) dostává za jednu epizodu 60 000 dolarů, tedy asi 1 560 000 Kč.

4. Vztah Charlieho s jeho mámou (Holland Taylor) je inspirovaný reálnými situacemi ze života tvůrce seriálu Chucka Lorreho, který žil se svojí matkou.

5. Oceán, který je vidět z Charlieho domu, je tvořen plátnem s fotografií oceánu. Za plátnem je několik světel, jejichž pohyb tvoří iluzi vln.

6. Každá epizoda je pojmenovaná po nějaké větě, která se v tomto díle seriálu objeví.

7. Miley Cyrus se kvůli postavě v seriálu vzdala svých pověstných kučeravých vlasů, nyní ji vídáme v krátkém chlapeckém sestřihu.

8. Alan v seriálu představuje mladšího bratra, jako herec je ale o půl roku starší než představitel Charlieho. 

9. Blythe Danner měla původně hrát Charlieho a Alanovu matku. Dokonce začala nacvičovat s ostatními herci, nakonec ale musela skončit kvůli konfliktům s tvůrci.

10. Lednička, která je v Charlieho kuchyni, je opravdu funční. Což je u seriálů neobvyklé. V kuchyni je i pravé jídlo, a to i ve skříních.

 

ČTĚTE TAKÉ:

ZE ZÁKULISÍ SHREKA 2: Těchto top 10 faktů musíte o filmu vědět, než se na něj podíváte!

6 PŘEKVAPENÍ z filmu Pretty Woman: Náhrdelník za miliardy a chyba, které jste si nevšimli! 

 

 


Novinky z NOVY