Nikol strávila tři dny s Johnnym Deppem! Co dělali u něj na pokoji?

Publikováno 25.10.2021

Nikol - Depp
Zdroj: TV Nova

Nikol z Love Islandu se pochlubila svojí známostí s hollywoodskou hvězdou. Během filmového festivalu v Karlových Varech narazila náhodně na Johny Deppa. Spřátelili se natolik, že s ním strávila celé 3 dny a přijala i pozvání na pokoj!

Nikol, která v tuto chvíli tvoří pár s Vilémem a jejich vztah se začíná prohlubovat, nám odhalila trochu více ze svého soukromí. V rámci filmového festivalu v Karlových Varech totiž měla možnost poznat světově známého herce Johnnyho Deppa: „Byla jsem ve Varech s kamarádkami a byly jsme v klubu, kde jsme ho potkaly. Chtěly jsme se s ním vyfotit a on nás pozval na pokoj, protože na sebe nechtěl upozorňovat v klubu přede všemi,“ svěřila se Nikol.

JAK ZASÁHL KAZMA DO RANDE NIKOL A VILÉMA V LOVE ISLANDU? PODÍVEJTE SE NA CELÉ VIDEO!

Prozradila taky, co se dělo dál: „Povídali jsme si, dost jsme si rozuměli, a tak nás další večer pozval na večeři. Musím říct, že je to opravdu úžasný člověk, velmi inspirativní a talentovaný. Dokonce nám zahrál Jacka Sparrowa, od té role to bylo k nepoznání. Byl to neuvěřitelný zážitek. Společně jsme takto strávili tři dny. Nic mezi námi neproběhlo, pouze jsme mu dělaly společnost. Myslím, že Johny je osobnost, která nemá zapotřebí podobné věci. Velmi si ho vážím a doufám, že se ještě někdy potkáme.“

Nikol mimo jiné v minulosti také tvořila pár se zpěvákem Adamem Mišíkem.

Sledujte nové díly Love Island na Voyo. Dění ve vile můžete ovlivňovat v aplikaci Love Island Česko & Slovensko.


Novinky z NOVY