Svářeč, model i fotograf: Tito krasavci míří do vily lásky!

Publikováno 16.09.2021

Love Island - Petr
Zdroj: TV Nova

Už 19. září startuje na Voyo zbrusu nová reality show Love Island, která zaznamenala po celém světě fenomenální úspěch. Skupina mladých lidí z České republiky a Slovenska si bude ve vile na Kanárských ostrovech nejen užívat slunce, moře a společných úkolů a her, ale pod dohledem televizních kamer hlavně hledat lásku svého života!

Po boku dívek míří do vily tito kluci.

1. MARTIN, 27 LET, SVÁŘEČ A FOTBALISTA, OSEK
Nefalšovaný womanizer, nebo beznadějný romantik? Pohledný fotbalista Martin má u žen jasný tah na branku. Fauly ale nečekejte. Rodák z Oseku by rád našel ženu svých snů, které by mohl navléct snubní prsten a pořídit jí novou generaci fotbalových talentů. Která z účastnic dokáže tyto sny proměnit v realitu?

Zdroj: TV Nova

​2. VILÉM, 21 LET, STUDENT, OLOMOUC
Na kouzlo zrzavého Viléma by nestačila ani zaklínadla Rona Weaysleyho. Tanečník latinsko-amerických tanců je zvyklý vyhrávat a na ostrově hodlá všem předvést své žhavé mambo. Stejně jako Baby nebude ani Vilém sedět v koutě. Své názory se nebojí říkat nahlas a zpříma, takže pokud se ve vile objeví konfrontace, dost možná bude jejím ohniskem právě tento rusovlasý bouřlivák.

Zdroj: TV Nova

​3. JAN, 32 LET, PIVOVARNÍK, CHEB
Krásný, vysoký a svalnatý. Pod bicepsy se skrývá citlivý muž, který toho sám od sebe moc nenamluví. Zato na otázky odpovídá vždy upřímně. Kolik žen bude chtít rozlousknout jeho pohlednou skořápku a zjistit, co je uvnitř? Stejně jako Jan zůstává i tato otázka velkým tajemstvím.

Zdroj: TV Nova

​4. PETR H., 25 LET, MODEL A AUDIOVIZUÁLNÍ UMĚLEC, PARDUBICE
Petr si je vědom svých kvalit a taky je dokáže náležitě prodat. Z mixu inteligence, spontánnosti a otevřenosti dokáže umíchat koktejl, po kterém ráda sáhne nejedna žena. To, zda bude z podobného dýchánku nadšená i mužská část Love Islandu, už ale není tak jisté.

Zdroj: TV Nova

5. PETR G., 29 LET, FOTOGRAF, KARLOVY VARY
Fotografovi Petrovi nechybí oko pro krásno. I při pohledu do zrcadla si je vědom toho, že má v hledáčku něco extra. Lázeňský švihák z Karlových Varů umí své charisma využít pro flirtování na večírcích, svatbách i velkolepých eventech. V mužné hrudi ale začíná cítit prázdnotu, kterou dokáže zaplnit jedině láskyplný a trvalý vztah.

Zdroj: TV Nova

K show je navíc připraven i speciální pořad Love Island Extra, kterým bude provázet Vojtěch Drahokoupil a slovenská topmodelka Saša Gachulincová. V pořadu se diváci dozví řadu zajímavostí a dění budou komentovat i různí hosté. Sledovat ho budou mít možnost na NovaPlus.

Love Island už od 19. září na Voyo a také na Nově.


Novinky z NOVY