Modelka, zpěvačka i studentka práv: Seznamte se s kráskami z Love Islandu

Publikováno 15.09.2021

Love Island - Markéta
Zdroj: TV Nova

Už 19. září startuje na Voyo zbrusu nová reality show Love Island, která zaznamenala po celém světě fenomenální úspěch. Skupina mladých lidí z České republiky a Slovenska si bude ve vile na Kanárských ostrovech nejen užívat slunce, moře a společných úkolů a her, ale pod dohledem televizních kamer hlavně hledat lásku svého života!

A koho tedy diváci uvidí na ostrově lásky? Představujeme pět krásných dívek.

1. TEREZA, 24 LET, CHOREOGRAFKA A TANEČNICE, PRAHA
Tereza možná působí křehce, ale nenechte se zmást. Parketem dokáže protančit stejně sebevědomě jako osobním životem. Tato mladá kráska zkrátka ví, co chce, a vztahovými piruetami jí hlavu rozhodně nikdo nezamotá. Na Instagramu má 14 tisíc followerů, a dokonce se stala finalistkou České Miss!

Zdroj: TV Nova

​2. VIKTÓRIA, 20 LET, MODELKA, SPIŠSKÁ NOVÁ VES
Kdo by řekl, kolik exotiky můžeme najít na východě Slovenska! Krásná Viktória se i díky svému vzhledu vždy cítila jiná a ani svým chováním rozhodně nehodlá zapadnout v davu. Bude určitě tou, která bude nejvíc slyšet a vidět. Co si budeme povídat, taktika „seď panenko v koutě“ ještě nikomu vítězství nepřinesla a od této panenky ji určitě nečekejte!

Zdroj: TV Nova

​3. MISHALA, 28 LET, ZPĚVAČKA, PRAHA
Pokud má někdo šťávu, je to právě Mishala. Talent naší zpěvačky s česko-slovensko-vietnamskými kořeny stoupá strmě vzhůru. Na svou lásku ale Mishala ještě stále čeká. Že by naší pěvecké divě přece jen přály hvězdy lásky?

Zdroj: TV Nova

​4. MARKÉTA, 20 LET, MODELKA A STUDENTKA, PRAHA
Že je Love Island jenom o vzhledu? Námitka! Krásná Markéta dokáže oslnit půvabem stejně jako inteligencí. Tato studentka práv by se v budoucnu chtěla stát soudkyní. Mimo to už od 13 let tancuje, učí se na piano a v roce 2020 se dokonce dostala do finále Miss České republiky! V nabitém rozvrhu jí ale zatím chyběl čas na skutečnou lásku. Kalendář jí naštěstí vybookoval Love Island.

Zdroj: TV Nova

​5. LAURA, 22 LET, STUDENTKA A INFLUENCERKA, KOŠICE
Laura a její tygři se derou ven! I když tato sexbomba působí jako nebezpečná šelma, ve svém nitru skrývá citlivou duši toužící po pravé lásce. Laura má za sebou několik vztahů s chlapci “z dědiny”. Nyní je ale na čase posunout se dál a objevit džungli velkého světa!

Zdroj: TV Nova

​Love Island už od 19. září na Voyo a také na Nově.


Novinky z NOVY