Iveta Bartošová zemřela. Připomeňte si nejlepší momenty jejího života

Aktualizováno 13.07.2014

Iveta Bartošová - 26
Zdroj: isifa.com

Slavná zpěvačka Iveta Bartošová spáchala sebevraždu. Podle informací TN.cz skočila pod vlak. Iveta si ve svém životě už několikrát sáhla na dno, ale všechno mohlo původně vypadat úplně jinak...

Iveta byla od dětství velmi talentovaná. Navštěvovala lidovou školu umění a na talentových pěveckých soutěžích sbírala jedno ocenění za druhým. Právě na jedné z nich se seznámila s prvním zásadním mužem svého života. S usměvavým blonďákem Petrem Sepéšim přišly kromě lásky i hudební úspěchy, o kterých se mladé a showbyznysem nepolíbené Ivetě do té doby mohlo jen zdát. Ruku v ruce s tím však přišla i první velká bolest a zklamání. Sepéši se v pětadvaceti zabil v autě a Iveta se na nějakou dobu odmlčela. 

Nepřehlédněte:
Vzpomínka na Ivetu: Podívejte se, jak zářila na obrazovkách Novy
 

Hit Knoflíky lásky nazpívala Iveta se Sepéšim v době, kdy ještě neměla tušení, co ji v životě čeká:

Zdroj: YouTube.com

Ale naštěstí ne na dlouho, a tak české i slovenské tranzistory zněly v rytmech hitů jako Hej pane diskžokej nebo Léto. Iveta měla v kariéře pěkně našlápnuto a děkovat mohla i skladateli a textaři Ladislavu Štaindlovi, kterému později porodila syna Artura. Statisíce prodaných alb, vítězství v hitparádách a anketách a vyprodaná koncertní turné. Na Ivetu se prostě trsalo na každé diskotéce, a kdo doma neměl její desku, jako by ani nebyl. Iveta byla prostě špičkou české pop-music a byla to kočka, o které v noci tajně snily houfy obdivovatelů. 

První oficiální klip k songu Víš, lásko.

Zdroj: YouTube.com


V roce 1986 si Iveta poprvé vyběhla na pódium pro Zlatého slavíka a na prvním místě nebo alespoň na jedné z prvních příček se umísťovala i v následujících letech. Že v ní nedřímá jen pěvecký talent dokázala i ve Svobodově muzikálu Dracula, který byl ve své době bestsellerem, nebo ve filmu Svatba upírů, ke kterému nazpívala i úvodní píseň. V průběhu kariéry se Iveta stíhala věnovat i charitativní činnosti, podporovala různé nadace a vystupovala na charitativním koncertu Chceme žít s vámi.

Iveta Bartošová se svým bývalým partnerem Ladislavem Štaidlem

Zdroj: isifa.com


Jako host se objevila v pořadu Mr. GS

Zdroj: TV Nova


V profesním životě se jí však přestávalo dařit a její hvězda, která rychle vylétla, začala zase rychle padat k zemi. Léčila se ze závislosti na antidepresivech a ani vyhlídky nebyly růžové. Rozchod se Štaindlem, přetahování o syna, to všechno mělo dopad na její psychiku i kariéru. Její důvěřivá a nevyzrálá povaha jako by fungovala jako magnet na problémy a na muže, kteří jí možná s úmyslem pomoct stahovali na ještě větší dno.

Takhle píseň Víš, lásko Iveta zazpívala v roce 2011 v Česko Slovenské SuperStar:

 

Podívejte se, na zásadní momenty Ivetina života:

 
Čtěte také: 
Bartošová napsala Rychtářovi dopis na rozloučenou. Víme, co v něm bylo
IVETA BARTOŠOVÁ SPÁCHALA SEBEVRAŽDU! Josef Rychtář to potvrdil
Mimořádná zpráva: Iveta Bartošová spáchala sebevraždu!
Je to šok! Shodují se celebrity o tragické smrti Ivety Bartošové. Co ještě řekly?
Tady je mrtvé tělo Ivety Bartošové: Podívejte se na exkluzivní video

 


Novinky z NOVY