Zpět na článek

Harmonogram

ČESKÉ RADIOKOMUNIKACE - MULTIPLEX 2 (Nova, Nova Cinema)

REGION VYSÍLAČ/LOKALITA VYPNUTÍ MULTIPLEX 2 (dnešní DVB-T) VYPNUTÍ MULTIPLEX 12 (přechodová DVB-T2) ZAPNUTÍ MULTIPLEX 22 (finální DVB-T2) ZAPNUTÍ MULTIPLEX 23 (finální DVB-T2)
Praha Praha - Žižkov 08/01/2020 08/01/2020 09/01/2020 09/01/2020
Praha Praha - Cukrák 15/01/2020 15/01/2020 16/01/2020 16/01/2020
Středočeský kraj Votice - Mezivrata 22/01/2020 22/01/2020 23/01/2020 20/02/2020
Jihočeský kraj České Budějovice - Kleť 13/02/2020 19/02/2020 20/02/2020 20/02/2020
Jihočeský kraj Vimperk - Mařský vrch 13/02/2020 19/02/2020 20/02/2020 20/02/2020
Plzeňský kraj Plzeň - Krašov 02/03/2020 09/03/2020 10/03/2020 02/04/2020
Plzeňský kraj Sušice - Svatobor 30/03/2020 30/03/2020 31/03/2020 06/04/2020
Plzeňský kraj Domažlice - Vraní vrh 02/03/2020 02/03/2020 03/03/2020 08/04/2020
Karlovarský kraj Cheb - Zelená hora 16/03/2020 16/03/2020 17/03/2020 -
Karlovarský kraj Jáchymov - Klínovec 16/03/2020 16/03/2020 17/03/2020 -
Ústecký kraj Ústí n.L. - Buková hora 23/03/2020 23/03/2020 24/03/2020 21/04/2020
Ústecký kraj Chomutov - Jedlák 23/03/2020 23/03/2020 24/03/2020 22/04/2020
Liberecký kraj Liberec - Ještěd 30/03/2020 30/03/2020 31/03/2020 27/04/2020
Královéhradecký kraj Trutnov - Černá hora 12/02/2020 12/02/2020 13/02/2020 29/04/2020
Pardubický kraj Pardubice - Krásné 25/05/2020 25/05/2020 26/05/2020 26/05/2020
Vysočina Jihlava - Javořice 25/05/2020 25/05/2020 26/05/2020 26/05/2020
Jihomoravský kraj Brno - Kojál 04/05/2020 04/05/2020 05/05/2020 05/05/2020
Jihomoravský kraj Brno - Hády 04/05/2020 06/05/2020 05/05/2020 07/05/2020
Jihomoravský kraj Brno - Barvičova 04/05/2020 11/05/2020 05/05/2020 12/05/2020
Jihomoravský kraj Mikulov - Děvín 04/05/2020 18/05/2020 05/05/2020 19/05/2020
Olomoucký kraj Jeseník - Praděd 01/06/2020 01/06/2020 02/06/2020 05/06/2020
Moravskoslezský kraj Ostrava - Hošťálkovice 01/06/2020 01/06/2020 02/06/2020 09/06/2020
Moravskoslezský kraj Ostrava - Hladnov 01/06/2020 01/06/2020 02/06/2020 09/06/2020
Moravskoslezský kraj Frýdek-Místek - Lysá h. 01/06/2020 01/06/2020 02/06/2020 16/06/2020
Zlínský kraj Zlín - Tlustá hora 23/06/2020 23/06/2020 24/06/2020 24/06/2020
Zlínský kraj Val. Klobouky - Ploštiny 23/06/2020 23/06/2020 24/06/2020 30/06/2020

Poznámka:

  1. 1. Vysílače stávajících DVB-T sítí a přechodové sítě DVB-T2 budou vypínány ve 23:59, zapínání DVB-T2 vysílačů finálních sítí Plzeňský kraj Klatovy - Doubrava 27.2.2020 bude provedeno obvykle v dopoledních hodinách.
  2. 2. Obsah v jednotlivých sítích je předmětem budoucích změn

DIGITAL BROADCASTING - MULTIPLEX 4 (Nova 2, Nova Action, Nova Gold)

REGION VYSÍLAČ/LOKALITA VYPNUTÍ MULTIPLEXU 4, PŘECHODOVÉHO MULTIPLEXU PS13 A ZAPNUTÍ MULTIPLEXU 24
Praha Praha - Ládví 8.1.2020
Praha Praha - Novodvorská 8.1.2020
Praha Praha - ÚTB 8.1.2020
Středočeský kraj Rakovník - Louštín 9.1.2020
Středočeský kraj Benešov - Kozmice 9.1.2020
Středočeský kraj Beroun - Lhotka 9.1.2020
Středočeský kraj Litoměřice - Michalovice 9.1.2020
Středočeský kraj Příbram U Hvězdárny 9.1.2020
Ústecký kraj Teplice - Vodárna 7.2.2020
Ústecký kraj Ústí n. Labem-Krušnohorská 7.2.2020
Ústecký kraj Děčín - Chlum 7.2.2020
Ústecký kraj Šluknov 7.2.2020
Karlovarský kraj Mariánské Lázně Dyleň 19.2.2020
Karlovarský kraj Jáchymov - Klínovec 19.2.2020
Karlovarský kraj Tachov 19.2.2020
Jihočeský kraj České Budějovice - Klet' 20.2.2020*
Jihočeský kraj Prachatice - Kreplice 20.2.2020*
Jihočeský kraj Volary 20.2.2020*
Jihočeský kraj Dačice 20.2.2020*
Jihočeský kraj Vimperk Pod Homolkou 20.2.2020*
Liberecký kraj Jablonec n. Nisou - Černá Studnice 26.2.2020
Liberecký kraj Česká Lípa - Špičák 26.2.2020
Liberecký kraj Liberec 26.2.2020
Liberecký kraj Trutnov - Šibeniční Vrch 26.2.2020
Liberecký kraj Varnsdorf - město 26.2.2020
Plzeňský kraj Plzeň - Vodárna 27.2.2020
Plzeňský kraj Sušice Svatobor 27.2.2020
Plzeňský kraj Domažlice - Čerchov 27.2.2020
Plzeňský kraj Klatovy - Doubrava 27.2.2020
Plzeňský kraj Holoubkov 27.2.2020
Královéhradecký kraj Hradec Králové - Chlum 29.4.2020
Královéhradecký kraj Kutná Hora - Rozhledna 29.4.2020
Královéhradecký kraj Náchod - Dobrošov 29.4.2020
Královéhradecký kraj Vrchlabí 29.4.2020
Pardubický kraj Pardubice - Slatiňany 30.4.2020
Pardubický kraj Ústí n. O. Andrlův Chlum 30.4.2020
Pardubický kraj Svitavy - Hřebečov 30.4.2020
Jihomoravský kraj Brno - Barvičova 4.5.2020
Jihomoravský kraj Brno - Jihlavská 4.5.2020
Jihomoravský kraj Hodonín Kapánsko 4.5.2020
Jihomoravský kraj Znojmo - Deblínek 4.5.2020
Jihomoravský kraj Blansko - Veselice 4.5.2020
Jihomoravský kraj Rosice 4.5.2020
Jihomoravský kraj Boskovice 4.5.2020
Jihomoravský kraj Adamov 4.5.2020
Olomoucký kraj Olomouc - Slavonín 5.5.2020
Olomoucký kraj Přerov Čekyně 5.5.2020
Olomoucký kraj Šumperk - Háj 5.5.2020
Olomoucký kraj Vyškov 5.5.2020
Olomoucký kraj Hranice na Moravě 5.5.2020
Vysočina Jihlava - Jeníkov 26.5.2020
Vysočina Třebíč Vartemberk 26.5.2020
Vysočina Pelhřimov Hodějovická 26.5.2020
Vysočina Žďár nad Sázavou 26.5.2020
Moravskoslezský kraj Opava - Hlubočec - Hůrka 27.5.2020
Moravskoslezský kraj Ostrava - Lanová 27.5.2020
Moravskoslezský kraj Bruntál - Čas 27.5.2020
Moravskoslezský kraj Třinec 27.5.2020
Zlínský kraj Frenštát p.R. - Velký Javorník 28.5.2020
Zlínský kraj Uherské Hradiště - Rovnina 28.5.2020
Zlínský kraj Zlín - Segment 28.5.2020
Zlínský kraj Vsetín - Lysá Hora 28.5.2020
Zlínský kraj Slavičín Hrádek 28.5.2020
Olomoucký kraj Jeseník - Studniční Vrch 29.5.2020
Olomoucký kraj Jeseník - Zlatý Chlum 29.5.2020

* Postup přelaďování danných lokalit se bude blíže specifikovat