
Známý zpěvák The Weeknd projíždí svět se svou tour s názvem After Hours Til Dawn. Tou také fanouškům předává jednu zprávu a poselství. A nevynechal ani Prahu.
V pražských Letňanech zazněly hity jako Blinding Lights, Starboy, The Hills nebo Moth To A Flame. Show měla podobu magického rituálu. Sílu scéně přidával obrovský měsíc i obrovská kovová socha ženy.
The Weeknd, vlastním jménem Abel Makkonen Tesfaye, a Bella se dali dohromady už v roce 2015. Jejich vztah byl vedle lásky plný i dokola se opakujících rozchodů a návratů. The Weeknd v jednom z odloučení stihl randit i se Selenou Gomez, což Bella nesla velmi těžce. Před zpěvačkou ho prý dokonce varovala, uvedl magazín Elle. Mimo jiné mu i poslala hlasovou zprávu, kterou pak zpěvák použil v písni Save Your Tears.
Celá show připomínala jakýsi temný rituál, jímž se umělec evidentně loučil s Bellou. Na konec mola The Weeknd postavil stříbrnou sochu ženy. Jejím autorem je japonský umělec Hajime Sorayama, mimo jiné tvůrce robotického psa AIBO. Kolem sochy a po pódiu se pak pohybovalo neuvěřitelných osmadvacet tanečnic oděných v bílém. Před sochou ženy pak byl zavěšený Měsíc s fotorealistickou kresbou. Oba výrazné prvky Abel do designu show nezahrnul náhodně. Oba totiž připomínají Bellu Hadid, která oba symboly v přesné podobě v minulých letech sdílela na Instagramu.
Na vrcholu dosavadní kariéry se umělec rozhodl, že už nechce být schován za pseudonymem The Weeknd a oznámil, že nadále bude používat své pravé jméno. Na dalších turné pak na stage vystoupí Abel Makkonen Tesfaye bez typické Weekndovy masky.