
Soutěžní show Co na to Češi vás baví každý všední den. Během natáčení se ale mnohdy stane něco, co byste rozhodně nečekali! Pobavte se!
To je tak, když se moderátor Tomáš Matonoha rozpovídá a soutěžícím sdělí vtip, ze kterého jsou všichni paf. „Mně se stala taková věc, teď ale nevím, jestli to můžu říct,“ začal s vtipnou historkou Matonoha.
Nakonec se ale odhodlal a celou historku na svého kamaráda prozradil. „Můj kamarád šel takhle v autobuse a on byl sportovec a pořád v ruce posiloval s takovou gumou, a aby to nebylo moc vidět, tak to měl jako takhle po košilí,“ rozvyprávěl se moderátor.
Jak celá vtipná historka dopadla a jaká byla reakce soutěžících? Podívejte se na video a jistě se také skvěle pobavíte!
NEPŘEHLÉDNĚTE:
VŠECHNY DOSTALA: Prostořeká soutěžící z Co na to Češi umlčela vulgární odpovědí i Matonohu
Nejzákeřnější tvor je člověk! Podívejte se na PRVNÍ UKÁZKU z drsné reality show Robinsonův ostrov!