VIDEO: Lesbický vztah v Ordinaci a první milostná scéna! Ha Thanh promluvila o pikantním natáčení

Zdroj: TV Nova

Ha Thanh Špetlíkovou diváci Ordinace v růžové zahradě 2 moc dobře znají jako milou sestřičku Tien. Nyní se však představí ve zcela jiné roli. A pro mnohé to možná bude šok...

„Je to taková hodná holka, slušná, milá… Pro mě je trošku suchar,“ tak popisuje sestřičku Tien sama její představitelka Ha Thanh Špetlíková. „Nemá v Ordinaci žádný vztah a už je to opravdu dlouho. Já si myslím, že by měla mít pořádný vztah a když už, tak nejlépe lesbický, to tam ještě nebylo,“ prozradila Ha Thanh se smíchem, jak by si představovala další směřování své postavy.

Miss Hanoi - 21
Zdroj: oficiální zdroj


S Tien si tedy její představitelka milostných scén příliš neužije, nyní si to však vynahradila, a to hned v celovečerním snímku, kde ztvárnila hlavní roli a čekala ji i jedna pikantní scéna. Pikantní bylo i natáčení. „Zrovna do toho přišel buddhistický mnich, přišel se podívat na natáčení a zrovna jsme točili tuto scénu,“ směje se exotická kráska.

117

GALERIE: Fotky z natáčení filmu Miss Hanoi

Zdroj: oficiální zdroj

Miss Hanoi - 30

Hodnocení:

Jaké to pro ni vůbec bylo? „Bylo to pro mě poprvé a ne že bych se v tom úplně cítila, ale to si myslím, že není příjemné žádnému herci.“ A co na pikantní milostnou scénu říkal manžel? Na celý rozhovor se podívejte v reportáži.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Křehká sestřička z Ordinace ztrácí cudnost: Ha Thanh s novou rolí odkrývá tajemství fórků i části svého těla

Tajemství filmu Miss Hanoi: Proč na natáčení dorazil skutečný buddhistický mnich? Režisér promluvil

TV Nova