Unikl vám premiérový díl Akce nový domov? Podívejte se na něj zdarma ZDE!

Zdroj: TV Nova

Diváci TV Nova přes slzy neviděli. Tak dojemný byl první díl pořadu Akce nový domov. Nevěříte? Podívejte se na novou reality show sami a posuďte také.

Rodina Sporerových se ocitla v nepěkné situaci. Pan Jiří Sporer se rozvedl s manželkou a zůstal sám na výchovu dcery, která trpěla epilepsií. Dcera se však jednou zamilovala a na svět přivedla dva zdravé kluky. Ty však po letech nechala před prahem svého otce, Jiřího Sporera. Děda Jiří však nelenil a svých dvou malých vnoučků se ujal.


Osud se s nimi nepáral, a proto se jim rozhodla pomoci moderátorka Tereza Pergnerová. V nové reality show Akce nový domov totiž není nic, co by se nedalo udělat.


Akce nový domov - 5
Zdroj: TV Nova


Příběh Zdeňka Sporera a jeho dvou malých vnuků, o které se poctivě stará už spoustu let, chytil za srdce i Terezu Pergnerovou. Ona sama se zapojila do bouracích prací. A navíc obešla i sousedy pana Sporera s tím, aby ho alespoň trochu podpořili.
 

Když promítla sousedům jeho příběh a promluvila si s nimi, nastalo ticho. Velmi těžko nacházeli slov, skoro všichni včetně Terezy Pergnerové měli v očích slzy. Její snaha přinesla ovoce a sousedé pana Sporera už nebudou neteční.


Skutečný příběh z mosteckého sídliště musí dojmout každého.

TV Nova