VIDEO: Pořádný akční nářez! Milu Kunis v novém filmu odkopnul špión a pak se začaly dít věci

Zdroj: oficiální zdroj

Jak byste reagovali, kdybyste zjistili, že váš ex byl špión? Přesně s tím se snaží Mila Kunis vyrovnat v akčním hollywoodském trháku Špión, který mi dal kopačky. Připravte se, bude to jízda!

Audrey (Mila Kunis) a Morgan (Kate McKinnon) jsou nejlepší přítelkyně, které vědí naprosto všechno o tom, jak vypadat dobře. Když se ale zapletou do světa mezinárodní špionáže poté, co vyjde najevo, že Audreyin expřítel je ve skutečnosti agent CIA, velmi rychle zjistí, že pokud mají přežít, budou potřebovat úplně jiné dovednosti… Milým bonusem této letní oddechovky je, vedle skvělého obsazení, také skutečnost, že se natáčela i v Praze. (oficiální popis distributora)

18

GALERIE: Fotky z filmu Špión, který mi dal kopačky

Zdroj: oficiální zdroj

Špion, který mi dal kopačky - 8

Hodnocení:V hlavních rolích akční komedie Špión, který mi dal kopačky uvidíte Milu Kunis, kterou můžete znát filmových hitů jako Matky na tahu (2016)Jupiter vychází (2015) nebo třeba Méďa (2012) a Kamarád taky rád (2011). Vedle Mily se ve snímku představí v České republice zatím nepříliš známá komička/herečka Kate McKinnon, která za velkou louží exceluje v legendárním pořadu Saturday Night Live a objevila se například v hlavní roli v předělávce Krotitelů duchů z roku 2016.

Špion, který mi dal kopačky - 9
Zdroj: oficiální zdroj


Akční komedie Špión, který mi dal kopačky vtrhne do českých kin již ve čtvrtek 16. srpna 2018.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

NÁSLEDKY natáčení Mocného vládce Oz: Mila Kunis TRPĚLA kvůli make-upu ještě dva měsíce poté!


KROTITELÉ DUCHŮ: Kvůli smrti se změnil příběh i většina obsazení!

Kir