Po prázdninách zpět do práce: Jak zvládají hvězdy Novy návrat do reality? Některé to nesou těžce

Publikováno 20. 8. 2018
Zdroj: TV Nova

Prázdniny pomalu končí a přichází čas, kdy se oblíbené seriály a pořady vrací zpět na televizní obrazovky. S nimi pochopitelně i hvězdné tváře. Jak známé osobnosti zvládají návrat do práce?

Stejně jako děti školou povinné, mají většinou i herci a další známé hvězdy v létě zasloužené volno. Návrat je pak ovšem často krutý. Své o tom ví i herečka Linda Rybová, která ještě nedávno poznávala krásy Francie. „Já jsem měla doteď volno i od divadla, točení a dalších věcí, takže jsem měsíc cestovala po Francii. Teď si užívám klidu na chalupě, takže dnes byl přesně ten den, kdy jsem si říkala, proč jsem účast na akci slíbila," směje se herečka, kterou diváci mohou v nové sezóně vídat v seriálu Ulice.

 

Linda Rybová alias Blanka Voláková - 6
Zdroj: TV Nova Linda Rybová alias Blanka Voláková

Netradiční prázdniny měla Michaela Badinková, která se co nevidět bjeví na televizních obrazovkách v show Tvoje tvář má známý hlas. Herečka si pravidelně dopřává v létě volno, ale tentokrát udělala výjimku. „Já mám vždycky prázdniny. Od té doby, co pracuji, tak jsem nepracovala v létě nikdy. Potřebuji odpočinek a nedělá mi problém odmítnout i pracovní nabídku. Tato nabídka je ale tak velká, že jsem ten srpen obětovala pro práci," prozradila herečka.

 

Tvoje tvář má známý hlas: Další hvězdou bude Michaela Badinková!
Zdroj: TV Nova

Co prozradily další známé osobnosti? Podívejte se na video.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

FOTO: S kým vyrazila Mariana Prachařová na dovolenou? Tohle není její přítel!

S moderátorkou u moře: Přitažlivé křivky Kristiny Kloubkové teď patří fešákovi, který má v rodině exotické jméno. VIDEO

kar