ŠTAFETA ÚKOLŮ POKRAČUJE: Rey Koranteng plní drsnou výzvu Rychlého

Publikováno 7. 4. 2018
Zdroj: TV Nova

Mezi tvářemi televize Nova propukla štafeta úkolů, navzájem si dávají pořádné výzvy. Oblíbený moderátor Rey Koranteng jednu takovou přijal od herce Petra Rychlého, a to teda zapeklitou! Její součástí je totiž jazykolam, který snad ani nelze přeříkat, nebo jo? A samozřejmě ne jen to. Podívejte se ve videu, jak se Rey výzvy chopil.

Novácké tváře si mezi sebou předávají štafetu zapeklitých úkolů, kterou zahájily reportérky pořadu Volejte Novu a s oblibou se chytla. Jeden vypečený úkol si pro oblíbeného moderátora Reye Korantenga připravil i Petr Rychlý, který naopak splnil výzvu kolegyně z Ordinace v růžové zahradě 2 Ivany Jirešové, podívejte se ZDE.

Ordinace: Výzva Rychlého
Zdroj: Nova.cz


Rey byl hercem a seriálovým Čestmírem Mázlem vyzván, aby absolvovat procházku po Václavském náměstí, samozřejmě ne jen tak. Rey musel během chůze odříkávat složitý jazykolam.

Rey Koranteng
Zdroj: TV Nova


Jak se moderátor cítil před startem? „Mně ani nevadí ta říkanka, Václavák mi taky nevadí, lidi mi nevadí, jen ta příšerná zima a ten déšť, to je teda zkouška,“ komentoval Rey situaci, kdy mu počasí při plnění úkolu opravdu nepřálo. On se ale jen tak nevzdává, podívejte se v reportáži, jak se s jazykolamem a celou výzvou nakonec vypořádal.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VELKÝ NÁVRAT: Populární moderátorská dvojice se vrací do magazínu Víkend! Pro diváky mají krásné překvapení

HISTORICKÝ OKAMŽIK: Lucie Borhyová a Rey Koranteng zavzpomínali na své první setkání! Co si tehdy řekli?

PJ