• TV Nova
  • STAHOVÁK: Vojta Kotek a Jirka Mádl vás zítra poprvé provedou světem internetových videí

STAHOVÁK: Vojta Kotek a Jirka Mádl vás zítra poprvé provedou světem internetových videí

Nový, dynamický, interaktivní pořad pro mladé i starší diváky s názvem Stahovák poprvé představí televize Nova v sobotu 3. října 2009. Známá herecká dvojice Vojta Kotek a Jirka Mádl v něm budou pouštět nejen videa z internetové sítě, ale představí i soukromá videa diváků z webových stránek pořadu.

Praha 1. října 2009 – Stahovák je pořad pro mladé, starší i nejstarší diváky, kteří jeho prostřednictvím mohou hlouběji proniknout do zvláštního propojeného světa na síti. Televize Nova jej poprvé představí v sobotu 3. října 2009 v 11.20 hodin. Moderátoři, známá herecká dvojice Vojta Kotek a Jirka Mádl, v něm budou pouštět videa z internetu, divoká, roztomilá, vtipná, trapná, nebezpečná, dojemná, promyšlená i hloupá, legendy i nejčerstvější novinky, a navíc prozradí spoustu zajímavých informací o okolnostech jejich natáčení. Kromě toho mají pro slabší angličtináře a náhodné uživatele internetu připraveny překlady typických výrazů používaných na webu, pro všechny pak společná zábavná videa a další „vychytávky“. Patří k nim i prezentace soukromých diváckých videí z webových stránek Stahováku – stahovak.cz. Ty zahájí provoz v den jeho premiéry a diváci si na nich budou moci pouštět videa, která tam umístili jiní uživatelé, nebo tam ukládat ta svá pro pobavení nebo poučení všech ostatních.

Oba moderátoři ujišťují: „Není třeba mít rychlé připojení a dokonce ani počítač, abyste měli přehled o tom, co se v atraktivním světě videí děje. Stačí si pustit jednou za týden Stahovák s Jirkou a Vojtou a budete in“.
 

Tiskové oddělní, TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady