Finálové večery X Factoru otevře britský vítěz Shayne Ward

Historicky první finálový večer soutěže X Factor v České republice, který TV Nova odvysílá v neděli 23. března ve 20 hodin, zahájí svým vystoupením britský vítěz této soutěže z roku 2005 Shayne Ward.

Galerie


Praha 18. ledna 2008 - Již za dva týdny, v neděli 3. února 2008, odstartuje na obrazovce TV Nova první ročník hudební soutěže X Factor v České republice. Poprvé v historii dostanou šanci stát se hvězdami hudebního nebe zpěváci všech věkových kategorií, kterým poprvé budou konkurovat i maximálně šestičlenné vokální skupiny.

Diváci se v prvních střihových dílech mohou těšit na rekapitulaci dění na castinzích, které již na podzim proběhly ve Zlíně, Brně, Českých Budějovicích, Ostravě a Praze. Poté budou následovat semifinálová soustředění, na kterých již budou soutěžící rozděleni do jednotlivých kategorií. Každou kategorii bude „řídit" jiný porotce, který si sám nominuje čtyři nejlepší zpěváky do finále.

První finálový večer přijde na řadu 23. března 2008 a ozdobí jej vystoupení vítěze britského X Factoru z roku 2005 Shayna Warda, jehož účast se producentům pořadu podařilo zajistit ve spolupráci s vydavatelstvím Sony BMG Czech republic. Shayne Ward v České republice představí první singl z jeho nového alba Breathless, které vyšlo na podzim 2007 v Británii a získalo platinovou desku. Singl If that´s OK with you dosáhl v anglické hitparádě na druhou příčku a v Irsku se stal dokonce číslem jedna.

X Factor je nová castingová show TV Nova otevřená pro zpěváky všech generací a poprvé dává šanci prosadit se i vokálním skupinám. Vítěz získá kromě kontraktu na vydání vlastního alba i finanční prémii milion korun, kterou může využít na rozjezd své profesionální kariéry. Více informací o soutěži naleznete na www.nova.cz/xfactor.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady