• TV Nova
  • Snídaně na Divokém západě

Snídaně na Divokém západě

Sochy z pískovce, mexickou kapelu, kabaret. To a mnohem více uvidíte 14. srpna v rámci projektu „Snídaně na cestách“. Tentokrát vyrážíme do westernového městečka v Boskovicích.

Majitel městečka, které je nejznámější svého druhu u nás, Luboš Procházka vám představí celý areál. Seznámí diváky se všemi lákadly, která westernové Boskovice nabízí. Přímého přenosu se zúčastní také klienti z boskovického denního stacionáře Betany, jenž poskytuje služby dětem, mládeži i dospělým s mentálními poruchami, žijícím v domácím prostředí. Pátečním ránem vás provede sehraná moderátorská dvojice: Marta Ondráčková a Pavel Svoboda.

Projekt „Snídaně na cestách“ patří mezi úspěšné putovní cykly TV Nova. V přímém přenosu jsme už snídali například v lyžařském areálu ve Špindlerově Mlýně, v cukrářské výrobně ve Frýdku-Místku, v Dinoparku v Plzni, v aquaparku v Čestlicích a na jiných atraktivních a populárních místech České republiky. Westernové městečko v Boskovicích jistě nabídne zábavnou inspiraci pro volný čas.

 

 

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady