Párty začíná, MTV odstartuje v Česku na konci listopadu

Nejznámější hudební televize na světě, kterou může naladit více než půl miliardy domácností na pěti kontinentech, se čeští a slovenští diváci dočkají již 29. listopadu.

Česká MTV bude mít i speciální web. Odpočítávejte jeho start s námi!

TV Nova a MTV Networks International (MTVNI), divize Viacom Inc. (NYSE: VIA, VIA.B), oznamují, že hudební stanice MTV začne pro region Čech a Slovenska vysílat 29. listopadu tohoto roku, a to na kabelových, satelitních a IPTV platformách. MTV bude v České republice součástí rodiny televize Nova a po kanálech Nova Sport a Nova Cinema se stane třetí tématickou stanicí pod hlavičkou TV Nova. Česká verze hudební televize MTV bude 69. kanálem, který rozšíří celosvětovou síť MTV působící tak už ve 162 zemích.

Na videoreportáž se podívejte zde.

MTV bude nabízet pestrou 24 hodinovou skladbu programů zaměřenou primárně na mladší cílovou skupinu. Využívat bude obsáhlé knihovny s možností kombinování širokého portfolia zahraniční i domácí hudební tvorby a zábavních programů, počínaje adrenalinem nabitým Nitro Circus a konče Cribs, pořadem nahlížejícím do života celebrit. Spolu se spuštěním televizního vysílání začne na doméně www.mtv.cz fungovat i webová stránka v českém jazyce.

Spuštění české verze MTV budou poslední listopadový víkend provázet jedinečné akce pro fanoušky hudby a vyznavače adrenalinové podívané. Nejprve se v pátek 27. listopadu představí v Praze po delší odmlce britská fenomenální kapela Prodigy, která již přes patnáct let udává směr moderní elektronické hudbě. O den později bude MTV titulárním partnerem desátého ročníku závodů ve freestyle motokrosu Gladiator Games a s ním spojeného vyhlášení „FMX jezdce desetiletí“. Svoji účast potvrdil i Travis Pastrana, hlavní aktér pořadu „Nitro Circus“, který vysílá právě MTV a na který se budou moci těšit i čeští a slovenští diváci.

Podle slov Petra Dvořáka, generálního ředitele TV Nova, je MTV vítanou novinkou v portfoliu tématických kanálů televize. “Naši mladší diváci již značku MTV dobře znají a spuštěním její lokální verze dokládáme, že se neustále snažíme poskytovat divákům co nejatraktivnější obsah. Hudebně life stylový kanál navíc skvěle doplní naši současnou nabídku tematických kanálů – filmové a seriálové Novy Cinemy a sportovního kanálu Nova Sport,” říká Petr Dvořák.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady