První klapka Ordinace v růžové zahradě 2

První klapka Ordinace v růžové zahradě 2

Scénami z Baru U vidlí dnes v hostivařských ateliérech začalo natáčení volného pokračování oblíbeného seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě. Bude mít 48 dílů a diváci se v něm setkají se svými známými hrdiny i mnoha novými tvářemi.


„Říkali jsme si, že změna je život, ale že zároveň tak rádi lpíme na svých zvycích... Přemýšleli jsme, jak příběh seriálu oživit a přitom divákům zajistit, aby pro ně byla Ordinace i po bezmála dvou a půl letech vysílání stále stejně přitažlivá. A tak se v nových dílech stěhujeme do druhého patra kamenické nemocnice, do prostředí lékařů, kteří patří mezi nejprestižnější, do světa chirurgů. A také do druhého patra vily v růžové zahradě, kam se stěhuje pediatrická ordinace doktorky Páleníkové. Ať se nám všem daří." Za všechny
tvůrce dnes těmito slovy producentka seriálové tvorby TV Nova Šárka Baborovská popřála hodně štěstí a zdaru natáčení nových dílů oblíbeného seriálu. Spolu s ní sklenku šampaňského pozdvihli režisér Marián Kleis, hlavní kameraman Vladimír Holomek, výkonná producentka Jana Brávková, herci Zlata Adamovská, Ivana Jirešová, Bára Munzarová, Martin Trnavský a Vlastimil Zavřel a ostatní členové štábu.

Volné pokračování seriálu vstoupí na obrazovky 15. ledna 2008 pod názvem Ordinace v růžové zahradě 2 a nabídne divákům mnoho nových tváří i prostředí. Neznamená to však, že by se Ordinace loučila s příběhy hrdinů gynekologického a porodnického oddělení. Oblíbení lékaři - Čestmír Mázl, Aleš Čížek, Tomáš Hruška, Marek Kroupa, Adam Suk, Martina Hermanová a jiní dál pracují v kamenické nemocnici a jejich osudy se profesně prolínají či dokonce v soukromí úzce spojují s kolegy z druhého patra, s chirurgy. Ti jsou lékaři rázní až svérázní, musí dokázat reagovat ve vteřině, neboť na sál emoce nepatří. Zato v soukromí nejsou chirurgové vůbec chladní, jejich životy provázejí osudové lásky, smutky, nevěry, karamboly... A tak autoři tentokrát zvou diváky především do dramatického a emocionálně vypjatého světa chirurgů. Budeme se samozřejmě setkávat i s půvabným prostředím romantické vily v růžové zahradě, kde sídlí ordinace gynekologie a pediatrie.

První řada Ordinace v růžové zahradě 2 bude mít 48 dílů a na obrazovkách se objeví bezprostředně po skončení posledního, 195. dílu dosavadní páté řady. Vedle známých herců, jako jsou Petr Rychlý, Zlata Adamovská, Jiří Langmajer, Ivana Jirešová, David Suchařípa, Anna Polívková, Josef Kejchal, Ladislav Potměšil či Veronika Jeníková, v ní uvidíme např. Jana Šťastného, Milana Bahula, Barboru Munzarovou, Martina Trnavského, Petra Štěpánka, Martina Písaříka, Kristýnu Novákovou nebo Adélu Gondíkovou.

Kromě Mariána Kleise se na režii podílejí Jiří Věrčák, Zuzana Zemanová, Jan Pecha a Ondřej Sokol. Autorský tým, který tvoří Barbara Bulvová, Leoš Karaks, Hana Cielová, Jan Coufal, Lucie Stropnická, Magdaléna Wagnerová, Lucia Máčiková a Adam Pražák, vede dramaturgyně Magdaléna Bittnerová.

První díl Ordinace v růžové zahradě 2 uvede TV Nova 15. ledna 2008 ve 20 hodin.

Sdílet

Nejnovější videa

Články