• TV Nova
  • Fenomén Gott – rozhovor s režisérkou Olgou Špátovou

Fenomén Gott – rozhovor s režisérkou Olgou Špátovou

Nepřehlédněte ve svém programu dokument o nejslavnějším českém zpěvákovi, jehož sláva obletěla celý svět. Nechejte se nalákat a podívejte se již nyní na rozhovor s režisérkou Olgou Špátovou!

ČTĚTE TAKÉ: FENOMÉN GOTT MĚL PREMIÉRU V LUCERNĚ!
 

Možná jste navštívili koncert Karla Gotta, možná jste si koupili jeho cédéčko, četli článek v novinách nebo časopise. Dokument Olgy Špátové ze slavné filmařské rodiny vám Karla Gotta ukáže tak, jak byste jej nikdy neměli možnost vidět a zažít. Autenticky, překvapivě, živě.

EXKLUZIVNĚ: Jak stráví dovolenou Karel Gott?

Dokument je plný nádherných obrázků a intimních výpovědí. „Jako malá jsem viděla dokument, který o Karlu Gottovi natočil můj otec Jan Špáta. Zamilovala jsem si jej. Potom, co jsem k filmařské a dokumentární branži přičichla také, jsem měla přání znovu se vrátit ke Karlu Gottovi. A díky televizi Nova se mi to podařilo,“ svěřila se nám Olga Špátová.
 

Dokument Fenomén Gott uvede televize Nova v sobotu 9. května od 20:00 hodin. Nova.cz vám již nyní přináší malou ochutnávku, podívejte se na rozhovor s režisérkou a autorkou scénáře Olgou Špátovou.

 

Sledujte dokumentární snímek Olgy Špátové "Fenomén Gott" již tuto sobotu od 20:00 na TV Nova!

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady