• TV Nova
  • Letošní TýTý bude přehlídkou hvězd

Letošní TýTý bude přehlídkou hvězd

Letošní TýTý bude přehlídkou hvězd
Zdroj: TV Nova

Máme pro vás exkluzivní zprávu o podobě finálového galavečera během něhož budou vyhlášeny výsledky ankety TýTý 2008!

V sobotu 18. dubna se budou již poosmnácté předávat v Hudebním divadle Karlín televizní ceny TýTý a vy můžete být u toho. Již tradičně je mediálním partnerem ankety TýTý Televize Nova, která ani letos neponechala nic náhodě a připravila pro sobotní přímý přenos báječnou show plnou známých tváří a originálních výkonů. Příjemných moderátorských povinností se pro letošní TýTý ujala čerstvá maminka Lucie Borhyová a jejím pánským spoluhráčem bude Dalibor Gondík.

Galavečer TýTý je dostatečně prestižní podnik, který dokáže svým renomé přilákat ty nejdůležitější osobnosti českého showbyznysu, mezi předávajícími a gratulanty budou například herec Martin Dejdar, skladatel a klavírista Petr Malásek, herečky Dana Morávková a Markéta Plánková, olympionik Lukáš Pollert nebo letošní Česká miss 2009 Iveta Lutovská. Zároveň ceny budou předávat ředitelé všech celostátních televizí, Petr Dvořák za televizi Nova, Jiří Janeček za Českou televizi a ředitel televize Prima Marek Singer.

Mezi vystupujícími zpěváky budou Tereza Černochová a Dasha, které zazpívají slavný duet You Shook Me All Night Long. Josef Vojtek přezpívá Jahody mražený Jiřího Schelingera a Aneta Langerová s Tomášem Klusem vystřihnou naživo svůj aktuální hit Navěky, který boduje ve všech českých hitparádách. Phil Collins je příliš zaneprázdněn pracemi na nové desce, a tak jeho bravurní skladbu Easy Lover bude muset přednést Helena Zeťová. Ohlédnutím za velkolepou show X-Factor bude duo Martina Pártlová a Jiří Zonyga, kteří si připravili jednu z nejpopulárnějších českých písniček. Která to bude, se dozvíte až během přímého přenosu!

Originální pointou bude vystoupení talentovaných dětí, kterým se v roce 2008 podařilo vyniknout ve svých oborech. Devítiletá Klaudie Laková zatančí jeden z tanců, které ji vynesly až k titulu mistryně světa. Jedenáctiletý Martin Miller předvede bravurní ukázku proslulého bojového sportu a Vladimír Dolanský připomene svůj záslužný čin, při kterém zachránil tonoucího chlapce.

Nezáleží kolik je vám let, přímý přenos galavečera TýTý bude zábavnou prémií pro všechny fanoušky televizních obrazovek.

Sledujte přímý přenos ankety TýTý 2008 již 18. dubna od 20:00 na TV Nova!


P.S.: Na nova.cz najdete zase o něco navíc! Mimo záznam přímého přenosu, který bude všem k dispozici v našem archivu od neděle 19. dubna, přineseme na nova.cz i speciální reportáž z afterparty a necenzurované střípky z předávání!


Pro „lidi od televize“ je každoroční vyhlašování ankety TýTý svérázným svátkem, během kterého se lze ve zkratce přesvědčit o přízni nebo nepřízni široké veřejnosti. Protože nám přišlo líto, že tváře hlasujících diváků zůstávají anonymní, rozhodli jsme se provést malý výzkum v ulicích Prahy.

Připomeňte si minulý ročník ankety TýTý kliknutím na obrázek!

Sledujte přímý přenos ankety TýTý 2008 již 18. dubna od 20:00 na TV Nova!

Nova.cz, Jakub Jahn
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady