Hlasujte pro osobnosti TELEVIZNÍ PUBLICISTIKY!

Sledujete publicistické pořady? Máte mezi nominovanými své favority? Není nic jednoduššího, než jim dát svůj hlas!

Barvy Občanského juda hájí  Pavlína Danková. Tato půvabná moderátorka připravuje pořad již jedenáctým rokem. Již jedenáctým rokem je vždy na straně občana a v konkrétních příbězích se snaží najít řešení a pomoc.
 


 

Na ceny TýTý  2008  je za TV Nova nominován také Radek John, který byl spjatý s pořadem Na vlastní oči. Tento reportér a moderátor stál u zrodu pořadu před patnácti lety. Ačkoliv už v současné době v "Očích" nepůsobí, stále se těší vaší velké přízni.
 

FOTO:  Korzo


 


Stejné přízni se ale také těší jeho bývalý kolega a také spoluzakladatel pořadu Na vlastní oči Josef Klíma. Moderátor a reportér ja autorem řady pozoruhodných reportáží s rozličnou tématikou. Roku 2005 získal novinářskou Cenu Ferdinanda Peroutky.
 


 

Od pondělí 6. dubna od 00.00 hodin do 18. dubna do 16.00 hodin posílejte své hlasy pomocí SMS svým oblíbeným osobnostem TV Nova. Hlasuje se již pouze prostřednictvím SMS. Počet zaslaných SMS z jednoho telefonního čísla je omezen na 30! SMS se posílají bez diakritiky. Do jedné SMS se vybere pouze 1 osobnost nebo 1 pořad. SMS posílejte na telefonní číslo 906 06 09. (Cena jedné SMS je 9 Kč vč. DPH. Provozovatelem služby je Technický servis ERIKA, a.s., Na Příkopě 9–11, Praha 1, 110 00.) Více informací naleznete v herním řádu. Tvar SMS pro Radka Johna TT 2 JOHN, pro Josefa Klímu TT 2 KLIMA a pro Pavlínu Dankovou TT 2 DANKOVA.
Sledujte TV Nova 18. dubna 2009 od 20.00 hodin, kde se v přímém přenosu dozvíte, jak letošní ceny TýTý dopadly. A nezapomeňte také sledovat portál nova.cz, protože tady vám nabídneme něco, co jste ještě neviděli…
 

SLEDUJTE TAKÉ: CENY TÝTÝ SE BLÍŽÍ: HLASUJTE PRO SVÉ OBLÍBENCE

EXKLUZIVNĚ NA NOVA.CZ: TÝTÝ?: TÝTÝ 2008!

PODÍVEJTE SE NA MINULÝ ROČNÍK TÝTÝ 2007
 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady