Odvetný souboj ČR : SR Test národa 2007 již v sobotu!

Odvetný souboj ČR : SR Test národa 2007 již v sobotu!

Přichází čas odvety! Již tuto sobotu 10. listopadu ve 20.00 hodin znovu poměří obyvatelé Česka a Slovenska své vědomosti. Televize Nova společně s televizí Markíza totiž v přímém přenosu odvysílají největší mezinárodní Test národa, tentokrát formou napínavého odvetného utkání.


Přímým přenosem mezinárodního vědomostního Testu národa, který odvysílá Nova společně s televizí Markíza již tuto sobotu ve 20.00 hodin, bude diváky i soutěžící opět provázet zkušená moderátorská dvojice - Dalibor Gondík a Adela Banášová.

Ve studiu si bude opět lámat hlavu sedm zdánlivě nesourodých skupin - vždy po sedmnácti zástupcích z řad cvičitelů, novinářů, hasičů, starostů, mažoretek a popelářů. Poslední skupina bude již tradičně sestavena z desítky VIP osobností. Českou stranu bude reprezentovat desetibojař Tomáš Dvořák, moderátorka Televizních novin Markéta Fialová, herec Miroslav Etzler, zpěvačka a herečka Daniela Šinkorová a zpěvák Martin Maxa, jenž je původní profesí učitel. Slovensko zastoupí hokejová legenda Jozef Golonka, herečka Marta Sládečková, moderátorka TV Markíza Zlatica Puškárová, zpěvačka a finalistka první řady soutěže Slovensko hledá SuperStar Martina Šindlerová a herec Maroš Kramár.

V samém závěru pořadu se dozvíme, která z celebrit a skupin vyhrála, zda lépe obstáli muži, či ženy, a v neposlední řadě to, zda zvítězila Česká, nebo Slovenská republika. Taktéž se dozvíme jméno výherce z řad diváků.

Prostřednictvím internetu, sms zpráv či tužky a papíru může totiž - stejně jako v loňském roce - soutěžit každý u televizní obrazovky. Již v těchto dnech byly s předstihem spuštěny internetové stránky www.testnaroda.eu, na nichž se zájemci mohou bezplatně registrovat, a již před dnem „D" si formou zkušebních testů ověřit své znalosti z oblasti přírodních věd, literatury, zeměpisu, dějepisu a umění, to vše do 9. listopadu. V sobotu 10. listopadu pak bude od 19:30 připraven ostrý test, soutěžit se však začne až v okamžiku, kdy bude moderátory Test národa 2007 v přímém přenosu oficiálně odstartován.

ČR : SR Test národa 2007
10. listopadu ve 20:00 na TV Nova
Režie: Vladimír Vobrátilek

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady