Krásná moderátorka se pochlubila fotkami svého syna. Roste jako z vody!

Krásná moderátorka se pochlubila fotkami svého syna. Roste jako z vody!
Zdroj: TV Nova

Moderátorka Iveta Lutovská Vítová přivedla před více než měsícem na svět svého druhého potomka, který dostal jméno Matěj. Od té doby zásobuje vítězka Česká Miss 2009 na sociálních sítích své fanoušky roztomilými fotkami celé rodiny.

https://www.instagram.com/p/CS_dPlVrIb6/?utm_source=ig_web_copy_link

Prvorozená dcera Anetka se tak po sedmi letech dočkala bratříčka. Obě děti bezpochyby zdědily krásu po své půvabné mamince. Celá rodina působí na první pohled dokonalým dojmem. Ale ani Ivetě se nevyhnuly běžné starosti spojené se šestinedělím a nebojí se je sdílet s ostatními.

Matýsek měl zpočátku trochu problémy s kojením, takže mu Iveta musela dávat navíc mléko ze stříkačky. Ačkoliv přiznává, že péče o něj není vždy jednoduchá, nejdůležitější je, že malý přibývá na váze a prospívá. Její upřímnost a otevřenost dodává síly řadě dalších maminek. Pod jejími příspěvky se kupí pozitivní reakce ostatních žen, které mají podobné zkušenosti.

https://www.instagram.com/p/CSEhdv4Mqnm/?utm_source=ig_web_copy_link

Jinak si moderátorka mateřství v rámci možností velmi užívá. Rodina je pro ni evidentně to nejdůležitější v jejím životě. S dcerou a novorozeným synem také nedávno absolvovali focení v ateliéru, ze kterého vznikly velmi povedené fotky. „Už jsme kompletní rodina,“ napsala dojatě k příspěvku, na kterém Anetka drží malého Matýska. Přejeme jim, ať se jim všechno daří i nadále.

https://www.instagram.com/p/CRvUwfarvVh/?utm_source=ig_web_copy_link

Sdílet

Nejnovější videa

Články