Ivana Jirešová nelení ani v létě! Jaký má recept na krásnou postavičku?

Ivana Jirešová nelení ani v létě! Jaký má recept na krásnou postavičku?
Zdroj: TV Nova

Léto většinou s kily pěkně zamává. Dovolené, grilování a drinky u bazénu se na křivkách často nechvalně podepíšou. Udržet si pěknou postavu chce pevnou vůli, a tu herečka Ivana Jirešová rozhodně má. Ani přes léto totiž nepolevuje a dává si do těla!

Ivana Jirešová je svou láskou k pohybu a zdravému životnímu stylu proslulá. Není žádným tajemstvím, že její největší vášní je už dlouhá léta jóga a celá její filosofie. Jak se říká, ve zdravém těle zdraví duch, a tady to platí dvojnásob! Díky józe si nejenom udržuje špičkovou figuru, ale také čistou mysl.

A nepřestává ani o letních měsících. Ačkoliv je její program z velké části pracovní a tráví ho natáčením nebo namlouváním knížky, na pohyb ve svém programu nezapomíná. Své sociální sítě pravidelně zásobuje příspěvky z výletů, túr a samozřejmě také z lekcí jógy.

Zatímco se ostatní před horkými teplotami schovávali do stínu, Jirešová si ještě přidává. Nejvíc ze všeho totiž miluje bikram jógu, při které je v místnosti neuvěřitelných 42 stupňů! Co by ale člověk pro své tělo a zdraví neudělal.

https://www.instagram.com/p/CSHJXr6MFyw/?utm_source=ig_web_copy_link

V souvislosti s pohybem musela ale nedávno změnit své přesvědčení a návyky. Dlouhá léta byla vegetariánkou, ačkoliv před pár měsíci přiznala, že právě kvůli velkému fyzickému vytížení do jídelníčku občas maso začala zařazovat, protože si o to tělo zkrátka řeklo. A tělu se musí samozřejmě naslouchat!

Sdílet

Nejnovější videa

Články