Chybějící řidičský průkaz i rekordní výdělek. Co jste nevěděli o filmu Rychlí a zběsilí?

Snímek Rychlí a zběsilí je dalším pokračováním filmové série založené na rychlosti. Ačkoliv se Dominic Toretto rozhodne ukrýt v Dominikánské republice, aby ochránil ty, které miluje, opět se setká s Brianem O'Connerem na startu. Brian, který pracoval pro FBI v Los Angeles, se spojí s Dominicem, aby společně zničili drogový kartel vedený Antoniem Bragou, který používá k přepravě heroinu přes mexickou hranici vytuněná auta. Jak tento závod dopadne? Proč se Dominic rozhodne vrátit zpět do Los Angeles? A co jste o filmu určitě nevěděli?

Dominic Toretto je stále v čele gangu pirátů silnic. Jenže cítí, že bude brzy dopaden, a tak chce zmizet, aby neohrozil lidi ve svém okolí, především svou lásku Letty. Tajně utíká do Dominikánské republiky, aby se tam schoval. Letty se nechce smířit s tím, že ho nikdy neuvidí, a tak se spojí se starým známým Brianem O'Connerem, který se s kolegy snaží dopadnout drogový kartel vedený Antoniem Bragou. Pokud mu Letty pomůže dopadnout Bragu, tak bude Dom osvobozen. Letty nabídku přijímá. Když se Dominic dozví o smrti Letty, vrátí se do Los Angeles hledat jejího vraha. Oba bývalí kamarádi se musí utkat s drogovým bossem Bragou. Sejdou se na startu nelegálního závodu, jehož vítězové získají pochybné právo stát se členy gangu a pracovat pro něj jako námezdní jezdci...

FOTO:  TV Nova

​Co jste o filmu nevěděli?

- Michelle Rodriguez byla do filmu obsazena i navzdory tomu, že nevlastnila řidičský průkaz. Před natáčením si ho tak musela udělat.

- Filmu se podařilo se svým víkendovým výdělkem 72,5 milionů dolarů překonat rekord filmu Ztracený svět: Jurský park, který činil 72,1 milionů dolarů.

- Vin Diesel souhlasil s dalším natáčením pod podmínkou, že se vrátí i Paul Walker coby Brian O'Conner.

- Film se natáčel v Kalifornii, Panamě, Mexiku a v Dominikánské republice.

Čtvrtý díl slavné akční série, který tentokrát nese název Rychlí a zběsilí, sledujte v pátek 23. září od 20:20 na Nově nebo v neděli 25. září od 20:30 na Nova Action.

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady