Vánoce na Nově: Filmové legendy i tradiční pohádky! Podívejte se, na co se letos můžete těšit

Vánoce na Nově: Filmové legendy i tradiční pohádky! Podívejte se, na co se letos můžete těšit
Zdroj: TV Nova

Vánoční svátky na TV Nova přinesou již tradičně pestrou nabídku oblíbených českých i zahraničních pohádek, filmů a animovaných příběhů. Štědrý den v hlavním vysílacím čase na obrazovce TV Nova bude patřit české pohádce Tři bratři v režii Jana Svěráka, v dalších svátečních dnech se diváci mohou těšit na pohádky Čertova nevěsta, O statečném kováři, Nejkrásnější hádanka a další.

„Vánoční programové schéma na stanicích TV Nova, to jsou především oblíbené pohádky a rodinné komedie. Každý divák si může vybrat podle své nálady a užít si u obrazovky sváteční chvíle plné rodinné pohody,“ říká Alex Ruzek, ředitelka sekce programu skupiny TV Nova.

Radost dětem i dospělým udělají například pohádky Řachanda, Princezna se zlatou hvězdou, Honza málem králem, O princezně Jasněnce a létajícím ševci, Nebojsa. Chybět nebudou ani filmové legendy – komedie S tebou mě baví svět a pohádka Mrazík. Z animovaných pohádek uvedeme v premiéře snímek Yeti: Ledové dobrodružství, dále populární Ledové království (včetně dvou speciálů Oslava v Ledovém království a Ledové království: Vánoce s Olafem), Hledá se Nemo, Hledá se Dory a Auta 3.

FOTO:  TV Nova

​Televizní noviny budou po celý sváteční čas jako obvykle přinášet aktuální zpravodajství, 26. 12. odvysíláme Vánoční poselství prezidenta republiky.

Nova Cinema nabídne populární komedie (Vánoční prázdniny, Sex ve městě 2, Blbý a blbější), fantasy filmy pro celou rodinu (Willow, Wonder Woman, Alenka v říši divů, Alenka v říši divů: Za zrcadlem), science fiction (Interstellar), historické drama (Králova přízeň), ale také animované filmy (Úžasňákovi).

Nova 2, Nova Action a Nova Gold budou pokračovat ve svém osvědčeném schématu včetně oblíbených sitcomů, reality show a pořadů ze Zlatého archivu TV Nova.

Ani diváci sportovních stanic skupiny Nova nepřijdou zkrátka. Na Nova Sport 1 ocení fotbaloví fanoušci nejenom přímé přenosy ze dvou hracích dnů Evropské ligy UEFA s účastí českých týmů, ale také finálové utkání MLS Cupu 2020 či čtvrtfinálové zápasy anglického ligového poháru Carabao Cupu.

Stanice Nova Sport 1 a Voyo myslí o Vánocích i na hokejové nadšence. Ty od 24. prosince potěší nabídkou historických zápasů NHL, které připomenou mimořádné okamžiky v podobě prvního českého triumfu ve Stanley Cupu, prvního triumfu Jaromíra Jágra, nepřekonatelného Dominika Haška apod. V novém roce na ně navážou přímé přenosy nové sezony NHL. V neposlední řadě pro diváky připravujeme i přenosy z prestižní tenisové akce v podobě finále Tenisové extraligy 2020.

FOTO:  TV Nova

​Na Nova Sport 2 se mohou diváci těšit na start nové sezony zámořské basketbalové ligy NBA už od 22. prosince 2020. Opět se ukáže Tomáš Satoranský, který bude druhou sezonu hájit barvy Chicaga Bulls. Pro basketbalové fanoušky budou připraveny tzv. NBA Sundays, tedy basketbalové neděle s večerními zápasy středoevropského času. K vánoční době již neodmyslitelně patří mistrovství světa v šipkách. To vyvrcholí na stanici Nova Sport 2 a Voyo na přelomu roku. Dárek v podobě UFC Speciálu dostane stále rostoucí fanouškovská základna MMA, který se odvysílá 31.12. 2020 ukáže nejlepší a nejznámější Čechy a jejich úspěchy v této organizaci. 

Na poslední den v roce, 31. prosince večer, TV Nova zařadí Silvestrovské Televizní noviny s humornými situacemi z domova i ze zahraničí a v premiéře speciál pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Po půlnoci odvysílá záznam letošního koncertu Marka Ztraceného v O2 areně, včetně unikátní vzpomínky na mistra Karla Gotta.

FOTO:  TV Nova

Na Voyo budou letošní Vánoce opravdu pestré. Diváci si mohou vybrat z klasických filmů a pohádek, bez kterých si už svátky neumíme ani představit, ale i z novinek posledních let. 

Také portál Nova Plus chystá exkluzivní obsah. Jak budou trávit Vánoce herci z Ulice a Ordinace? Na Nova Plus najdou diváci nejen předvánoční rozhovory s představiteli oblíbených hrdinů, ale i spoustu zajímavostí ze zákulisí vánočních filmových hitů. Kromě našeho exkluzivního obsahu zde diváci najdou také nové díly úspěšných slovenských seriálů – Oteckovia či Horná Dolná. To vše na Nova Plus či na HbbTV po stisknutí červeného tlačítka.

Letos můžete sledovat vaše oblíbené vánoční filmy a pohádky online na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady