Mikuláš s andělem a čertem na Lipně

Mikuláš s andělem a čertem na Lipně

Pestrou sobotu mohou začít všichni návštěvníci Skiareálu Lipno. Ačkoliv areál sjezdovky teprve připravuje ke spuštění, nuda tu rozhodně nehrozí. V sobotu 7. prosince navštíví Stezku korunami stromů Mikuláš s čertem a andělem. Chybět nebude ani oblíbený maskot lišák Fox.

„Mikulášský program na Stezce korunami stromů zahájí v sobotu 7. prosince v 11 hodin maskot lišák Fox s kouzelnickým představením. Následovat bude příjezd čerta, anděla a samozřejmě i Mikuláše. Mikulášská zábava tu bude trvat do 14.00 hodin,“ uvedl k sobotnímu programu ředitel marketingu a obchodu Skiareálu Lipno Jiří Falout.

Pro šikovné děti bude mít animační tým společně s pohádkovými postavičkami připraveny dárky. „Říkadlo, básnička nebo krátký příběh na Mikuláše udělá rozhodně dojem,“ poznamenal Falout s tím, že mikulášská nadílka na Stezce korunami stromů je tradiční akcí.

Galerie

Ke Stezce se lze snadno dostat pěšky z centrálního parkoviště po značené cestě. Lze využít také tzv. stezkabus, který návštěvníky doveze z parkoviště až přímo ke Stezce korunami stromů. Ta je otevřena v zimním období denně od 10 do 16 hod.

Skiareál Lipno zároveň od soboty zasněžuje sjezdovky. „Děláme vše proto, abychom areál co nejdříve připravili k lyžování. Zatím to vypadá, že bychom mohli otevřít lanovky a sjezdovky v sobotou 14. prosince, kdy máme navíc naplánovanou tradiční akci - Slavností zahájení zimní sezóny,“ uzavřel Falout.

Sdílet

Nejnovější videa

Články