KidBox - Sada do porodnic pro „Malé lásky“

KidBox - Sada do porodnic pro „Malé lásky“

Kidbox, jehož mediálním partnerem je TV NOVA a pořad Malé lásky, je projekt od výrobce kojeneckých hraček KidPro a to v podobě dárkové sady určené pro maminky a novorozence. Na projektu se obsahem spojily přední společnosti jako LA ROCHE - POSAY, NUK, UNIMED PHARMA, MALVÍK, MALL, KIDPRO, BIODERMA, ARGOMED a řada dalších. Maminky druhý den po porodu získají Kidbox přímo na pokoj od zdravotní sestry a získají tak možnost vyzkoušet si zdarma přední produkty, které během prvních měsíců života budou potřebovat.

„Spojili jsme řadu předních a mezinárodně renomovaných společností do jedné sady koncepčně tak, aby každá maminka mohla po porodu vyzkoušet různé přípravky a produkty pro základní potřeby miminka zcela zdarma.“ Ing.Eva Domorádová, jednatelka společnosti KidPro Toys, s.r.o.

Miminko potřebuje po porodu řadu věcí. Od plenek, mastiček, krémů, kapek, olejíčků, odsávaček až po  dudlíky, kousátka a hračky. Náklady v prvních týdnech a měsících miminka nejsou zrovna malé a KidBox tak nabízí mamince možnost vyzkoušet si řadu nejpotřebnějších výrobků zdarma a získat od partnerů slevu na nákupy základních potřeb miminka.

KidBox je nový projekt, který je od listopadu dodáván v Neratovicích a od prosince v Havířově. Od ledna pak dále do Kroměříže, Valašského Meziříčí, Vyškova a dalších menších měst. Samozřejmostí jsou však také velká města jako je Brno či Praha. V roce 2020 tak rozdá KidBox radost více než 20.000 maminkám po celé České republice. Více informací o KidBoxu naleznete na www.kidbox.cz nebo na Facebookovém profilu, kde jsou pravidelně aktualizované porodnice, informace a rozdávány různé dárky.

Galerie

Zahájení projektu bylo představeno na veletrhu FOR BABIES 2019, kde bylo rozdáno stovky dárků a svou návštěvou podpořila projekt například známá instagramová influencerka A.n.d.u.l.a či známá volejbalistka Kristýna „Kiki“ Kolocová.

Sdílet

Nejnovější videa

Články