Nezvyklé natáčení komedie Věčně tvá nevěrná: Proč museli Lenku Vlasákovou nosit na ramenou?

Lenka Vlasáková se v roli Milušky v komedii Věčně tvá nevěrná musela ukázat s vypracovaným bříškem. Problém je, jak sama herečka přiznala, že není žádná sportovkyně...

Komedie Věčně tvá nevěrná popisuje úsměvnou formou manželství, ze kterého postupně vyprchává vášeň. Josef (Saša Rašilov) se snaží své touhy naplňovat jinde, bez vědomí Milušky. S příjezdem tetičky Marty se ale vše změní. Některé věci by totiž měly být viděny na vlastní oči. Proto naordinuje krachujícímu manželství nevěru. Není to ale jen Josef s Miluškou, které přijela tetička zachránit. I ona si ve filmu najde spřízněnou duši a probudí v Jiřím Lábusovi (v roli bývalého spisovatele) stále ještě nevyhaslou touhu po psaní.

V hlavních rolích filmových manželů se objeví Saša Rašilov (v roli Josefa) a Lenka Vlasáková (v roli Milušky). Spolu řeší manželskou krizi. Miluška učí aerobik. Svého manžela a dospívající dceru (Sáru Sandevu) neúnavně zahrnuje péčí. Josef svou manželku miluje, má však slabost pro mladší a krásnější ženy. Jejich manželství se pomalu řítí do záhuby, a proto přijíždí na záchranu Vilma Cibulková v roli tetičky Marty. Má šílený plán, pomocí kterého chce krachující manželství zachránit.

FOTO:  Bioscop

Co jste o filmu netušili?

– ​Kapela, která ve filmu hraje na zahrádkářském plese, se ve skutečnosti jmenuje Smeč. Pochází z Prahy. Funguje od roku 1996 a vystupuje především na plesech a svatbách.

– Lenka Vlasáková se nechala slyšet, že není žádná sportovkyně. Když tak ve filmu spatříte její vypracované bříško, vězte, že se jedná o bříško dublérky. Cvičení na žebřinách pak tvůrci vyřešil vcelku lišácky. Herečka se jen zavěsila, pod zadek si jí sedl asistent režie a zvedal jí nohy.

– Film se kromě̌ Prahy a okolí́ natáčel také́ i v exotických lokacích. Štáb si zaletěl například do Egypta, kde se natáčely záběry nejen z pevniny.

– Úvodní píseň k filmu, která nese stejný název, nazpíval Xindl X společně s vítězkou třetí řady Česko Slovenská SuperStar Sabinou Křovákovou.

Komedii Věčně tvá nevěrná můžete sledovat v pátek 8. července od 20:20 na TV Nova nebo v repríze v neděli 10. července od 15:00 na tomtéž kanále. Další zajímavé filmy můžete sledovat na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady