• TV Nova
  • To neuhádnete! Jak stará je ve skutečnosti herečka z nového seriálu Znovu 20?

To neuhádnete! Jak stará je ve skutečnosti herečka z nového seriálu Znovu 20?

Americký komediální seriál Znovu 20 se nedávno stal v Americe obrovským hitem. A nyní si ho budou moci vychutnat i čeští diváci! Na co se můžou těšit?

Již od čtvrtka 25. 7. poběží každý den na kanálu Nova 2 populární seriál Znovu 20. Hlavní roli v něm hraje americká herečka Sutton Foster, která svou kariéru rozjela již v roce 1996 na Broadwayi ztvárněním role Sandy Dumbrowski v muzikálu Pomáda. Později za jinou roli v jiném muzikálu obdržela prestižní divadelní ocenění Tony Award. Nemůže být tedy divu, že se o ní začali zajímat i tvůrci filmů a seriálů. V roce 2015 si tak zahrála hlavní roli právě v seriálu Znovu 20, jehož tvůrcem je americký producent Darren Star stojící i za celou řadou dalších televizních hitů (Sex ve městě, Beverly Hills 90210 a Melrose Place). V současné době už je na světě šest sérií tohoto mimořádně úspěšného díla.

A o čem vlastně seriál Znovu 20 je? Čtyřicetiletá Liza Miller v něm čelí nepříjemné situaci. Chce si totiž najít práci, ale zjistí, že v jejím věku to není vůbec jednoduché. Poté, co se jí dostane komplimentu od mladšího muže, se rozhodne, že podstoupí vizuální proměnu. Tu si vezme na starosti její přítelkyně Maggie. A Liza vypadá, že jí je znovu dvacet! Jenže mladě nestačí jen vypadat. Je tak nutné i myslet…

Galerie

Dodejme, že herečce Sutton Foster bylo v době premiéry seriálu rovněž čtyřicet let. Ale poznat to na ní rozhodně nebylo. Ostatně přesvědčte se sami. A nezapomeňte, že po odvysílání seriálu v televizi najdete celé díly na webu NovaPlus.cz!

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady