• TV Nova
  • Kdo je Téa Leoni a proč byste si neměli nechat ujít nový seriál Paní ministryně?

Kdo je Téa Leoni a proč byste si neměli nechat ujít nový seriál Paní ministryně?

Dramatický příběh z prostředí vysoké politiky s komediálními prvky a skvělými herci. Přesně to je seriál Paní ministryně!

Od neděle 21. 7. se můžete těšit na seriál Paní ministryně, který poběží každý den vždy v hlavním vysílacím čase na Nova Gold. Hlavní roli v seriálu hraje americká herečka Téa Leoni (pseudonym vznikl zkrácením jejího jména Elizabeth Téa Pantaleoni) s polskými a italskými kořeny. Že vám tohle jméno něco říká? Je to bývalá manželka Davida Duchovnyho, ale důvodů, proč byste na ni neměli zapomenout, je mnohem více! Tak například pochází z rodiny s dlouholetou hereckou tradicí a zazářila i ve známých filmech Jurský park 3, Mizerové nebo Drtivý dopad.

Galerie

 

A o čem vlastně seriál Paní ministryně je? Elisabeth McCordová bývala geniální analytičkou CIA, svou práci však z etických důvodů opustila. Teď se na žádost samotného prezidenta vrací do veřejného života jako ministryně zahraničí. Kromě rozsáhlé politické agendy má ale ještě jeden složitý úkol: zjistit, jestli smrt jejího předchůdce ve funkci při letecké havárii byla skutečně nehoda...
 

Zajímavostií je, že Hillary Clintonová je velkou fanynkou seriálu. Že by jí některé scény připomínaly výjevy z její práce?

 

Nezapomeňte, že po odvysílání v televizi najdete díly na NovaPlus.cz!

 

 

 

 

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady