V Brně přesvědčilo porotu X Factoru 36 zpěváků!

V Brně přesvědčilo porotu X Factoru 36 zpěváků!

Po historickém startu ve Zlíně se casting na novou pěveckou soutěž TV Nova s názvem X Factor přesunul do Brna. V prvních třech listopadových dnech si v Kongresovém centru na brněnském Výstavišti mohly začít plnit sen o hvězdné kariéře další stovky pěveckých talentů.


Na brněnský casting se nakonec přihlásilo celkem 807 zpěváků všech soutěžních kategorií. Také druhé moravské zastavení přineslo celou řadu zajímavých a povedených vystoupení, ale tradičně i několik velmi zábavných výkonů. Porotu ve složení Gabriela Osvaldová, Ondřej Soukup a Petr Janda nakonec přesvědčilo 36 zpěváků, kteří tak již mají jistotu semifinálové účasti.

Další díl castingového seriálu se odehraje o víkendu 17. - 18. listopadu v Českých Budějovicích. Zájemci o účast v soutěži se stále mohou hlásit na internetových stránkách TV Nova, nebo dorazit v sobotu 17. listopadu v 9 hodin přímo na casting do DK Metropol na Senovážném náměstí v Českých Budějovicích.

X Factor je nová castingová show TV Nova otevřená pro zpěváky všech generací a poprvé u nás dává šanci prosadit se i vokálním skupinám. Vítěz získá kromě kontraktu na vydání vlastního alba i finanční prémii milion korun, kterou může využít na rozjezd své profesionální kariéry. Castingy se uskuteční v říjnu, listopadu a prosinci v pěti městech České republiky. Více informací o soutěži naleznete na www.nova.cz/xfactor.

Sdílet

Nejnovější videa

Články