S čerty nejsou žerty PO 35 LETECH: Jak dnes vypadají hrdinové legendární pohádky?

S čerty nejsou žerty PO 35 LETECH: Jak dnes vypadají hrdinové legendární pohádky?
Zdroj: TV Nova

Mezi českými diváky se snad nenajde nikdo, kdo by neznal legendární pohádku S čerty nejsou žerty. Tváře hlavních hrdinů jsou všem velmi dobře známy. Jak ale vypadají dnes, po 35 letech?

Legendární pohádku S čerty nejsou žerty mnozí považují za vůbec nejlepší českou pohádku, která kdy byla natočena. Snímek, který režisér Hynek Bočan natočil v roce 1984 na motivy pohádky Boženy Němcové „Čertův švagr,“ se může pochlubit vskutku hvězdným obsazením a je nacpaný hláškami, které bez jakékoli nadsázky zlidověly.

FOTO:  TV Nova

„Spadlo ti to. Asi vítr, ne?“

Přesně tak, minimálně od kaprála, kterého úžasně ztvárnil Petr Nárožný, si nějakou tu hlášku vybavíte kdykoli. Ve filmu se ale objevila i plejáda dalších hvězd, jako například Ondřej Vetchý, Karel Heřmánek, Jaroslava Kretschmerová, i mnoho dalších.


Smutný oud bohužel potkal představitele hlavního hrdiny Petra Máchala, Vladimíra Dlouhého. Ten 20. června 2010 ve věku pouhých 52 let podlehl rakovině.


Jak dnes vypadají hvězdy tohoto snímku? Podívejte se v naší galerii!

Galerie


Film S čerty nejsou žerty můžete sledovat online na Voyo. Kromě toho, můžete na Voyo sledovat i další vánoční filmy a pohádky online.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady