Objevte s námi zákulisí České Miss 2009!

Během přímého přenosu finálového večera České Miss 2009 jsme s naším štábem pronikli do zákulisí, podívejte se na exkluzivní záběry, které v televizi nenajdete!

Televizní obrazovka nabízí divákům jenom jednu stranu mince. Všechny dívky se usmívají, záběry do sebe plynule zapadají a kolotoč televizní zábavy se otáčí jako dobře promazaný stroj. Pokusili jsme se poodhalit návštěvníkům nova.cz i druhou stranu celé show, a tak jsme s naší kamerou pronikli do zákulisí. Pokud chcete vidět finalistky České Miss 2009 hodně zblízka, PŘEHRAJTE SI NAŠE VIDEO!

PODÍVEJTE SE NA KOMPLETNÍ ZÁZNAM FINÁLOVÉHO GALAVEČERA ZDE

Jak se vám líbí nová Česká Miss Iveta Lutovská?

Tereza Budková, dívka s číslem 10, získala 44 % procent v našem hlasování, kterého se zúčastnilo víc jak 3500 čtenářů. Porota společně s diváky přímého přenosu na TV NOVA ale korunku poslala Ivetě Lutovské. Druhou vicemiss pro letošní rok je Zina Šťovíčková.

>>> Záznam ON-LINE rozhovoru diváků s novou královnou krásy Ivetou Lutovskou najdete ZDE.

Kdo je Iveta Lutovská?

Narodila se 14. května 1983. Je z Třeboně, vystudovala obchodní podnikání a management na vysoké škole a nyní se věnuje modelingu. Po ukončení kariéry modelky by chtěla pracovat v produkční firmě či v P.R. managementu. Její nejoblíbenější historickou postavou je Kleopatra, která díky své chytrosti ovládla Cézara i Řím. Ráda sjíždí řeky, sportuje a cestuje, ale také nakupuje. Nejvíce se jí líbila dovolená v Egyptě. Lákají ji Benátky podobně jako Afrika.

Ivetino motto: Nechovej se k ostatním tak, jak nechceš, aby se chovali oni k tobě.

Ještě před finálovým večerem jsme využili jedinečnou příležitosti k předběžnému srovnání všech nominovaných krásek, během novinářského večera jsme zastavili na okamžik každou z dívek a položili jim nelehkou otázku: „Kdo jsi?“ Odpověď se dozvíte kliknutím na obrázek!

Během zkoušení jsme natočili mnoho materiálu, který skončil "v šuplíku". Rozhodli jsme se nepřipravit vás o delikátní atmosféru, která panovala při předvádění kolekce plavek Aquila Aqualinea, a tak exkluzivně zveřejňujeme i 3 minuty nesestříhaných záběrů!

Známá módní navrhářka Jaroslava Sedláčková navrhovala šaty, které oblékly finalistky soutěže Česká Miss 2009 na úvod velkolepého finále. Podařilo se nám dostat do pražského butiku Mimosas zrovna ve chvíli, kdy probíhaly zkoušky těchto šatů, a tak jsme natočili dívky a vyzpovídali autorku celé kolekce.

Navštívili jsme s naší kamerou a mikrofonem jednu ze středních škol, na kterou dorazila dvojice finalistek Tereza Šimsová a Iveta Lutovská, aby těsně před svátkem svatého Valentýna potěšily školáky malým dárkem. Zatímco dívky se radovaly především z milého překvapení, pánové s nadšením přivítali samotnou přítomnost obou krásek. Ostatně, podívejte se sami!


V lednu byla naše zasněžená republika sužována třeskutými mrazy, a tak se nemůžeme divit nadšení dvanácti krásek, které dostaly možnost utéct do prosluněného ráje – východoafrické Keni. Finalistky soutěže Česká Miss 2009 ovšem neletěly pouze za sluncem a odpočinkem, i v tomto kouzelném prostředí na břehu Indického oceánu se dívky připravovaly na velké finále. Podívejte se na naši slideshow!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady