Exkluzivně: Soutěžte o plastiku s pořadem Druhá šance!

Exkluzivně: Soutěžte o plastiku s pořadem Druhá šance!

Pořad televize Nova Druhá šance, který bude mít dnes večer svou televizní premiéru, má i nový web. Kromě exkluzivních informaci pro vás máme připravenou soutěž o plastickou operaci!

Nahlédněte do světa těch, kteří v životě dostali druhou šanci, a nechejte se inspirovat. Už teď najdete jejich profily na stránkách nova.cz/druhasance. Kdo prošel před našimi kamerami životní změnou? Jak hluboko klesli? Co prožili?


Soutěž! Soutěž! Soutěž!

Druhou šanci máte díky našemu webu i vy. Připravili jsme pro vás soutěž o plastickou operaci u nejlepších plastických chirurgů v Praze dle vašeho výběru. Zapojte se do soutěže, která vám pomůže získat sebevědomí a nový životní nadhled. Více informací najdete zde.


Co ještě na stránkách najdete


Postavte se realitě čelem a nahlédněte pod skalpel plastických chirurgů. Chystáte se na plastiku, ale nevíte, co můžete čekat? Slyšeli jste o plastice prsou v sedě? Liposukci, kdy klient není pod celkovou narkózou, nebo jak vypadá modelace prsou? Podívejte se na naše videa – najdete je v rubrice Bez cenzury už dnes večer po odvysílání prvního dílu s podtitulem Iveta.


On-line chaty s odborníky a vaše příběhy

V osudech dvanácti protagonistů se jistě mnoho z vás pozná. Proto jsme mysleli i na odbornou pomoc. On-line chaty přivítají odborníky, kteří vám podají pomocnou ruku, poradí a pokusí se vás nasměrovat správným směrem. Připraveni jsou psychologové, vizážisté, plastičtí chirurgové… nabídka je široká, jistě si vyberete. Nemáte se komu svěřit? Rubrika Vaše příběhy je připravená zveřejnit váš osobní příběh. Posílat je můžete e-mailem na adresu druhasance@ nova.cz.


Sdílet

Nejnovější videa

Články