Kdo zvítězil v anketě ANNO 2006?

Kdo zvítězil v anketě ANNO 2006?

Daniela Šinkorová, Leoš Mareš a seriál Ordinace v růžové zahradě – to jsou jména vítězů ankety ANNO 2006, jejíž slavnostní vyhlášení se konalo v neděli 4. února. Anketa se letos konala již podvanácté a nejoblíbenější osobnosti a pořady TV Nova v ní volili opět diváci této nejsledovanější televizní stanice v Česku.


Nejvyšší trofej v kategorii Nejoblíbenější žena TV Nova si odnesla Daniela Šinkorová, následovaly ji Lucie Borhyová a Markéta Fialová. Jako Nejolíbenější muž TV Nova se nejvýše umístil Leoš Mareš, druhé místo získal Rey Koranteng, třetí Petr Rychlý. Z desítek pořadů nejvíce hlasů dostala Ordinace v růžové zahradě, po ní denní seriál Ulice a „bronzovou" medaili si odnesla Pojišťovna štěstí. Slavnostní večer probíhal pod taktovkou Michala Suchánka a Richarda Genzera, kteří na pódiu přivítali další slavné tváře, ceny předávaly osobnosti, spojené s filmovými díly, na nichž se podílela TV Nova (Zuzana Kanocz, Květa Fialová, Nela Boudová, Pavel Nový, Oldřich Navrátil, Milan Šteindler, Filip Renč, Irena Pavlásková a Karel Janák).

Slavnostní večer spojený s vyhlášením ankety sledovalo celkem 2451 tisíc diváků (kategorie dospělí 15+). Pořad zaujal i diváky ve věkové kategorii 15 - 54 let - v ní se na něj dívalo 52% těch, kteří v danou dobu sledovali některý z televizních programů.

Sdílet

Nejnovější videa

Články