Zorro: Meč a růže

Zorro: Meč a růže
Zdroj: TV Nova

S hrdiny americko-kolumbijské telenovely Zorro: Meč a růže (Zorro: La espada y la rosa) se budete na obrazovkách TV Nova setkávat pravidelně každý všední den od 17. února v 8:35. Těšit se můžete na 122 epizod, naplněných dobrodružstvím, touhou po spravedlnosti a především láskou.


Píše se rok 1812 a před branami právě založeného města Santa Lucía je skupinou španělských osadníků vedených Hernandem Sánchezem de Moncada přepadena indiánská osada Kumiyai. Během útoku je před zraky vlastního syna zabita krásná Hatamawi. Chlapec Tisha zůstane už navěky poznamenán touto strašlivou skutečností.

Po krvavé razii na indiánských obyvatelích jsou sirotci přivedeni do města, kde pětiletého Tishu pozná sestra Dona Alejandra, María Pía. Nalezeného synovce se ujme a dá mu jméno Diego de la Vega. Nemá nejmenší tušení, že v jejím domě vyrůstá budoucí mstitel Zorro.


Uplyne mnoho let, než Don Diego dospěje, aby našel proradného Hernanda Sáncheze a pomstil smrt své matky. Během té doby pozná mladou, divokou a velmi krásnou Esmeraldu, do níž se hluboce zamiluje. Dívka však jeho city neopětuje, neboť její srdce patří jinému – muži, jemuž všichni přezdívají Zorro...


Diego de la Vega alias Zorro (Christian Meier) je pětadvacetiletý syn španělského kapitána Alejandra de la Vegy a krásné indiánské ženy jménem Hatamawi. Svaly a vysoká atletická postava však nejsou jeho jedinou zbraní. Mezi Diegovy hlavní trumfy na dlouhé a klikaté cestě za spravedlností patří spíše důvtip a bystrost. Jeho touha po skvělém světě bez křivd a příkoří jde ruku v ruce s touhou po lásce a věrnosti – a tak jako správný bojovník udělá vše pro to, aby získal zpět svou vyvolenou a pomstil smrt milované matky.


Esmeralda Sánchez de Moncada (Marlene Favela) je neskonale svůdná bytost s krokem gazely, jež v sobě snoubí smyslnost s lidskou něhou. Před osmnácti lety ji jako cikánské děťátko adoptovali Hernando Sánchez de Moncada a Marquisa Odalis Lujan. Přestože byla vychovávána v zámožné koloniální rodině, luxus a péče jsou jí cizí a přednost dává bezprostředním prožitkům života. Její vtip, duchaplnost, rebelantství a schopnost kalkulovat nezapřou její kočovný původ. Miluje vše, co je jednoduché a pravdivé.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady