• TV Nova
  • Ať má Nova i v dalších letech samé jedničky

Ať má Nova i v dalších letech samé jedničky

Marně byste v archivech televize Nova hledali seriál, který by měl vedle svého názvu čtyřmístné číslo. Existuje pouze jediná vyjímka - seriál Ulice už loni odvysílal tisícou epizodu a tak gratulují Nově k patnáctinám i “Uličníci“.

První vzpomínky na vysílání Novy už často zavál čas a málokdo si vybavuje první večer s Novou, který odstarovaly Televizní noviny a poté film Obecná škola. Jak na začátky Novy nebo s Novou vzpomínají Rudolf Hrušínský, Hana Maciuchová či nová posila seriálu Andrej Hryc coby Boris Nekonečný? „Asi jsem poprvé účinkoval v nějaké estrádě,“ přemýšlí nahlas Lubomír Lipský.

Přeji Nově samé biče
„Přála bych televizi Nova, aby do dalších let ze všeho svého konání, z veškeré tvorby, měla samé jedničky,“ říká Hana Maciuchová v kostýmu učitelky Miriam Hejlové.

Nejmladší gratulant Vladislav Rousek, kterého znáte coby rošťáka Boríska Nekonečného, narovinu říká: „Nově přeju, aby nezkrachovala, aby měla velkou sledovanost, aby se lidem hodně líbila a aby v dalších patnácti letech získala nějaké další skvělý seriály.“


Více o seriálu Ulice čtěte ZDE.


Další blahopřání najdete ZDE.

Nova.cz, Barbora Machková
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady