• TV Nova
  • Drama i láska mezi hamburgery: Čtyři exkluzivní filmy ze zákulisí fast foodu

Drama i láska mezi hamburgery: Čtyři exkluzivní filmy ze zákulisí fast foodu

Drama i láska mezi hamburgery: Čtyři exkluzivní filmy ze zákulisí fast foodu
Zdroj: TV Nova

Co se děje za pultem, kde si objednáváte hamburgery? Nebo vlastně, co se děje kolem něj, kdo opravdu jsou zákazníci rychlého občerstvení a co se odehrává v restauraci v noci, když vše kolem potemní? Projekt Fast Food Film přináší nejen filmovou kvalitu, ale také odpovědi na mnohé otázky.

Po loňském úspěšném projektu ilustrátorských kelímků dává letos McDonald’s možnost začínajícím filmovým tvůrcům předvést, co v nich je. Čtyři mladíci z různých filmových líhní se uchází o hlasy diváků v soutěži pro začínající filmaře o nejlepší krátký studentský film.

Vyhraje bláznivá komedie, rodinné drama nebo love story? Který z nich získá váš hlas? Vítěz bude vyhlášen 16. 11. v rámci Noci Filmových Nadějí v Bio Oku. Hlasovat bude možné do 15. 11. na ZDE.

FOTO:  Nova.cz

Život je jako hamburger
Autorem filmu je mladý kameraman ze Zlína Dominik Truhlář, který si vybral příběh odvahy a vášně Carlose, velkého fanouška hamburgerů. Dominik pojal film s nadsázkou a humorem a ukázal, že i ve fast foodu mohou pracovat drsňáci!

FOTO:  Nova.cz

Láska z Mekáče
Ondřej Pavliš vystudoval Filmovou a divadelní vědu v Olomouci a pražskou FAMU. Přestože je mladým režisérem, tak už má na svém kontě několik úspěšných filmů a seriálů. Láska z Mekáče je romantickou komedií, kdy mladý muž soupeří s vyspělou technologií o srdce své vysněné. Že to nebude nic jednoduché, je asi jasné…

FOTO:  Nova.cz

Nightshift
Duc Viet Duong alias Dužan je výraznou osobností českého filmu. Vyhodili ho z FAMU, se svými filmy získal hned několik ocenění po světě a natáčí o generaci teenagerů, jak hledají cestu ke svým rodičům, kteří jakoby byli z jiné doby. Nightshift je malým rodinným dramatem. Příběhem kluka, který zjišťuje, že máma je vlastně víc, než kámoši.

FOTO:  Nova.cz

Men´s needs
Alex Vyroubal nestudoval žádnou filmovou školu, vše se naučil sám. Natáčí reklamy, pořady a jeho vizuální talent je viditelný na první pohled. Men´s need je film o jedné velké lásce. Snad každý zažil tu chvíli, kdy po něčem opravdu toužil, ale styděl se projevit své city. Hrdina filmu touží opravdu moc, ale překoná svůj stud…?

McDonald’s je dobrý začátek každé kariéry. Důkazem toho je i projekt Fast Food Film, ve kterém dostali talentovaní filmaři příležitost ukázat, co v nich je. Pro svého favorita můžeš hlasovat do 15. 11. Vítěze vyhlásíme o den později během Noci Filmových Nadějí v Bio Oku.

HLASOVAT MŮŽETE ZDE

 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady