• TV Nova
  • YETI: LEDOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ v kinech od 27.září

YETI: LEDOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ v kinech od 27.září

YETI: LEDOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ v kinech od 27.září
Zdroj: Nova.cz

Animovaný dobrodružný film pro diváky všech věkových kategorií. Je opakem legendy o yetim, protože v našem filmu mladý bystrý yeti Migo objevuje svět pidinožek = lidí.

Veselý příběh o přátelství, odvaze a radosti z objevování nových věcí má právě dnes kino premiéru! Hlavním mediálním partnerem je TV Nova.

Hlavním postavám ve filmu „Yeti: Ledové dobrodružství“ propůjčili Channing Tatum („LEGO® Batman film“, filmy „Jump Street“) jako yetti Migo, a James Corden („Trollové“, „Emoji ve filmu“) jako smallfoot Percy. Další postavy namluvili Zendaya („Spider-Man: Homecoming“), Common („Selma“), LeBron James (připravovaná animovaná komedie „Space Jam 2“), Gina Rodriguez („Jane the Virgin“), Danny DeVito („Lorax“, držitel nominace na Oscara za roli v dramatu „Erin Brockovich“), Yara Shahidi (komediální TV seriál „Black-ish“), Ely Henry (TV seriál „Justice League Action“) a Jimmy Tatro („22 Jump Street“).

FOTO:  Nova.cz


Film „Yeti: Ledové dobrodružství“ režíroval Karey Kirkpatrick, držitel ceny Annie za režii filmu „Za plotem“ a držitel nominace na cenu Annie za scénáře k animovaným filmům „Slepičí úlet“ a „Jakub a obří broskev“. Producenty filmu jsou Bonne Radford („Zvědavý George“), Glenn Ficarra („Čapí dobrodružství“, TV seriál „This is Us,“) a John Requa („Čapí dobrodružství“, TV seriál „This is Us“). Výkonnými producenty jsou Nicholas Stoller, Phil Lord, Christopher Miller, Jared Stern, Sergio Pablos a Karey Kirkpatrick. Členy tvůrčího týmu jsou vedoucí střihu Peter Ettinger a skladatel Heitor Pereira.

Sledujte nejlepší animované filmy pro děti i celou rodinu online na Voyo. Výběr nejvtipnějších animovaných filmů z let 2020, 2019, 2018, 2017 i starších.  

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady