• TV Nova
  • Natáčení filmu 2Bobule se neobešlo bez zranění: Jeden z herců byl okamžitě převezen do nemocnice!

Natáčení filmu 2Bobule se neobešlo bez zranění: Jeden z herců byl okamžitě převezen do nemocnice!

2Bobule volně navazujÍ na snímek Bobule. I tento film doprovází hned několik zajímavostí. Věděli jste například, že Lubomír Lipský zde odehrál svou jubilejní stou roli?

Letní komedie 2Bobule vás opět zavede na jižní Moravu, kde dva kamarádi Honza (Kryštof Hádek) a Jirka (Lukáš Langmajer) zažívají nezapomenutelné okamžiky svého života. Zatímco Honza žije na dědečkově vinařství, kde se snaží porozumět vínu a jeho zpracování, Jirka zažívá mnohem napínavější chvilky. Hlavní dějová linka se totiž točí okolo Jirky a jeho přítelkyně Marie (Jana Pidrmanová). Vše by bylo v pořádku, kdyby Marušky tatínek (Jiří Krampol) nechtěl nápadníka své dcery zavraždit. A tak startuje boj – kdo s koho. Dokáže Jirka utéct před chladnokrevným zabijákem Tichým (Jirkou Kornem)?

FOTO:  Archiv TV Nova

Co jste o snímku 2Bobule pravděpodobně nevěděli?


 - Miroslav Táborský se během natáčení ošklivě poranil. Představitel Kozderky přeskakoval přes zeď, která se nešťastně sesypala. Herec byl okamžitě převezen do nemocnice s přetrženými vazy.

- Herec Lubomír Lipský odehrál v tomto snímku svou jubilejní stou roli.

- Na plakátu k filmu je modelka Dominika Mesárošová.

- Snímek vstoupil do kin v roce 2009 a stal se druhým nejnavštěvovanějším českým filmem. Zhlédlo ho přes 357 tisíc diváků.

FOTO:  Archiv TV Nova

- V titulcích je špatně uvedeno jméno Jana Skopečka. Nachází se tam Jiří Skopeček.

- Režisér a scenárista Roman Kašparovský se podílel na produkci zahraničního snímku Wanted (2008).

 - Chybička se vloudila do scény, ve které se Honza s Jirkou vrací ze skladu s krytinami. V jedné ze scén podává Jirka Honzovi jedno balení, zatímco během útěku si ze skladu odnášejí balení dvě.

- Producent Adam Dvořák si během natáčení filmu vyzkoušel i roli kaskadéra. Ve filmu dubloval Lukáše Langmajera, Kryštofa Hádka i Jiřího Krampola. Dokonce dubloval i Marii v dámských šatech. Vzhledem k tomu, že se do šatů nevešel, musel je mít vzadu přelepené lepicí páskou.

 - V jedné ze scén začnou členové ochranky hořet, a tak skočí do bazénu. V dalším záběru jsou pánové z ochranky suší a na jejich oblečení nejsou ani stopy po ohni. 

Komedii 2Bobule sledujte v pátek 19. 8. 2022 od 20:20 na Nově

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady