• TV Nova
  • POHLED DO ZÁKULISÍ: Jak se připravovala tisková konference TV NOVA? Herci byli nadšení!

POHLED DO ZÁKULISÍ: Jak se připravovala tisková konference TV NOVA? Herci byli nadšení!

Uspořádat tiskovou konferenci, na které se budou bavit nejen novináři, ale i herci a další hosté, chce notnou dávku organizačního talentu. Pojďte se podívat, jak probíhala tisková konference k podzimnímu schématu TV Nova.

Přípravy na tiskovou konferenci trvají dlouhé týdny, během kterých musí organizátoři řešitmnoho problémů. „Především se musí vybrat vhodné datum, protože těch akcí je celá řada během roku nebo vlastně během srpna, takže musíme vybrat vhodné datum, aby nám přišlo co nejvíce novinářů, a aby se uvolili herci z natáčení seriálů, protože to je velký problém. Důležité je, aby se pro diváky seriály natočily. A taky jsme museli připravit celý scénář, o čem to celé bude,“ prozradil PR a Brand Manager TV Nova Martin Šnýdr. Důležitou součástí příprav byly také tašky s informacemi pro novináře a hosty, ve kterých nalezli brožury a magazíny k podzimnímu vysílacímu schématu.

FOTO:  TV Nova


Vzhledem k tomu, že se tisková konference konala během horkého odpoledne na střeše pražské Lucerny, hosté ocenili nápojový bar s osvěžujícími drinky i chlazenými nealkoholickými nápoji. Herci během akce nejen rozdávali rozhovory, ale také si stihli mezi sebou poklábosit a udělit si cenné rady. „Pracovaly jsme na tom, jak si udělat dobrý Instagram. Protože já jsem si ho založila,“ smály se Michaela Badinková s Andreou Růžičkovou.


Zajímaví hosté, důležité informace i zábava. Tak přesně takhle by se dala zhodnotit tisková konference TV Nova. Více zákulisních informací se dozvíte ve videu. 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Podzim na webu a tematických stanicích TV Nova: Těšte se na neokoukané pořady i premiérové filmy

PODZIM NA TV NOVA: Návrat oblíbené reality show i nový lifestylový pořad!

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady