Zpěvák Mikolas Josef byl pěkné číslo: O hodině hudební nauky křičel na učitele sprosťárny!

V rámci festivalu Prague Pride proběhla akce s názvem Dance Divas, která pod širým nebem nabídla vystoupení 35 účinkujících. Na pódiu se představil také Mikolas Josef, který je po velkém úspěchu na Eurovision Song Contest v jednom kole. Na akci dorazil jen několik hodin po svém návratu z Kanady, kde pilně pracoval na novém songu!

Zpěvák Mikolas Josef, který Českou republiku více než důstojně reprezentoval na Eurovizi, vystoupil v rámci Prague Pride 2018. Mikolas přijal pozvání na kulturní večer Dance Divas na pražském Výstavišti a ještě předtím promluvil o své sexuální orientaci.

FOTO:  oficiální zdroj

Dvaadvacetiletý zpěvák se na svých písních podílí nejen hudebně, ale i textově. Už v pubertě začal jezdit po Evropě a se svými písničkami vystupoval na ulicích. Během dospívání si uvědomil, že není velkým fanouškem školskému systému, a tak se začal více soustředit na hudbu než na studium. „Dostal jsem čtyřku z hudební výchovy a vyhodili mě i ze školy umění. Pamatuji si, že jsem dostal jednu poznámku, ale to budete muset asi vypípat,“ prozradil s úsměvem mladý zpěvák, kterému již v září vyjde nový song, na kterém na začátku srpna pracoval v Kanadě.

Svůj vztah ke škole vyjádřil v klipu k písni Hands Bloody, kde  podpálil školní třídu. „Autority, které vám dají čtyřku z hudební výchovy a myslí si to, že jste nějakým způsobem špatní. To neznamená, že špatní jste. Nechtěl bych, aby se mladí lidé nechali strhnout dolů názorem učitelů, protože to není vždycky pravda. Je důležité věřit v sám sebe,“ apeluje na současnou generaci Mikolas.

Galerie


 

S kým na novém songu spolupracoval? A jak zněla zmiňovaná poznámka? To zjistíte ve videu. 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JSI NA ŠPATNÉM POLI! Natáčení videoklipu Mikolase Josefa: Někdy se zkrátka nezadaří

VIDEO: Mikolas Josef, Yemi a Vojta D. založili nový boyband! Podívejte se na jejich taneční kousek!

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady