Romantická svatba i zlomené srdce: Tvůrce Sexu ve městě prozradil, jak měl seriál původně skončit

Romantická svatba i zlomené srdce: Tvůrce Sexu ve městě prozradil, jak měl seriál původně skončit
Zdroj: Oficiální zdroj

Po všech problémech s láskou čtveřice kamarádek ze Sexu ve městě našla štěstí, a seriál tak měl šťastný konec. Původně měl však skončit úplně jinak!

Od natáčení poslední epizody seriálu Sex ve městě uplynulo více než 14 let. Kamarádky Carrie, Samantha, Charlotte a Miranda se dlouhá léta snažily najít lásku svého života a dosáhnout svých vysněných cílů. Carrie se rozhodla odstěhovat do Paříže s umělcem Alexandrem Petrovskim, kde zjistila, že udělala obrovskou chybu, a vrátila se k Panu Božskému. Samantha se vzdala svého bujarého sexuálního života a díky mladému Smithovi v sobě konečně probudila hlubší city.

FOTO:  Profimedia / oficiální zdroj

Charlotte si vzala Harryho a přes všechny překážky nakonec dostali krásnou čínskou holčičku k adopci. A Miranda žila spokojeným životem se svým manželem Stevem a jejich synem Bradym.

FOTO:  Oficiální zdroj

Na první pohled šťastné konce hlavních hrdinek však měly vypadat zcela jinak!

„Myslím, že ve finále seriál zradil sám sebe, neboť jeho podstatou bylo ukázat ženám, že mít štěstí a být šťastná není jen o tom najít pravou lásku života a vdát se. Nemělo se jednat o romantickou komedii, kterou se to ale bohužel ve finále stalo,“ nechal se slyšet tvůrce seriálu Darren Star v rozhovoru pro VOGUE.

FOTO:  TV Nova

Zároveň existují tři verze toho, jak měl seriál skončit:

- Novinářka Carrie se vrátila z Paříže a svým kamarádkám oznámila, že jsou s Božským zase spolu a že se za ní stěhuje zpět do New Yorku.

- Carrie se vrací zpět do New Yorku, aby svým kamarádkám oznámila, že se s ruským umělcem Alexandrem Petrovskim stěhují zpátky a zanedlouho je čeká svatba.

- Čtveřice kamarádek se sejde ve své oblíbené restauraci, kde jim Carrie, která se zrovna vrátila z Paříže, oznámí, že si nakonec nevybrala ani jednoho z mužů a že ji konečně opustila neutichající touha po Panu Božském.

 

Seriál Sex ve městě sledujte každý den ve 22:15 na Nova 2.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ZÁKEŘNÉ: Během natáčení Sexu ve městě 2 představitelka Samanthy dokonale zmátla novináře!

Tajemství hvězdy Sexu ve městě: Přišla o dceru, získala syna! FOTO

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady