Ve filmu Bestiář se objevila televizní legenda! Na obrazovce nebyla dlouhých 40 let

Ve filmu Bestiář se objevila televizní legenda! Na obrazovce nebyla dlouhých 40 let
Zdroj: Archiv TV Nova

V romantickém filmu Bestiář se po dlouhé odmlce objevila jedna známá osobnost, která upadla v zapomění. Věděli jste, která televizní legenda si v něm zahrála?

Hlavní hrdinkou příběhu je studentka vysoké školy Karolína (Danica Jurčová), která se bezhlavě zamiluje do postaršího Alexe (Karel Roden). I když se Karolína snaží obětovat vztahu všechno, Alex její snahu neoplácí, a tak nezbývá nic jiného, než se rozejít. V ten moment se Karolína rozhodne, že už nikdy nechce být submisivní dívkou, se kterou si muži dělají, co se jim zamane. Touží se stát nezávislou ženou, která má vztahy pod kontrolou. Dokáže se Karolína proměnit v emancipovanou ženu, která si s muži pouze zahrává? Nebo všechno dopadne naprosto jinak?
Co jste o filmu Bestiář pravděpodobně nevěděli?

1. Režisérkou snímku je Irena Pavlásková, která má na svém kontě již několik celovečerních filmů. Ve snímku si navíc také zahrála, a to účastnici večírku v Itálii.

2. Při nočním koupání Karolína a Alex doplavou až k bezpečnostním bójkám. V dalším záběru si ale můžete všimnout, že po bójkách není ani stopa.

3. Za kameru se postavil lvy oceňovaný F.A. Brabec.

FOTO:  Archiv TV Nova


4. Během první schůzky Karolíny s Alexem v restauraci se na stole objeví láhev s vodou. Nikdo ji však neobjednal.

5. Ve snímku se po čtyřicetileté televizní pauze objevila i hlasatelka Kamila Moučková, která v roce 1968 jako první z televizních obrazovek ohlásila invazi vojsk Varšavské smlouvy do Československa.

6. Mnoho herců ve filmu bylo potřeba předabovat. Karolíně propůjčila svůj hlas Andrea Elsnerová, Michala Dočolomanského nadaboval Ladislav Županič a Evu Sitteovou a Báru Nesvatbovou nadabovala Dagmar Čárová. U prvních dvou zmíněných postav došlo k předabování především z toho důvodu, že jejich představitelé pocházejí ze Slovenska a měli silný akcent.

Galerie

Film Bestiář můžete sledovat 12. srpna od 22:20 na TV Nova, nebo 13. srpna ve 3:00 na Nova Cinema.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

CHYBIČKA SE VLOUDILA: Co přehlédl režisér romantického filmu Dům u jezera? Toho jste si určitě nevšimli!

Viděli jste je všechny? TOP 10 nejlepších českých komedií všech dob!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady